Rouwbrieven Verzameling - Familiekunde Regio Aalst


Familienamen beginnend met letter SO

laatst gewijzigd: 30 augustus 2020

Kopieën van de rouwbrieven zijn te verkrijgen in ons documentatiecentrum. Voor informatie hierover email: info '@' familiekunde-aalst.be (Kopiëer de ganse lijn uit de website pagina in uw e-mail aanvraag.)



terug naar Welkompagina website terug naar lijst Naamindex
___
eerste bladzijde vorige bladzijde volgende bladzijde laatste bladzijde
Alfabetisch volgens beginletter(s) van Familienaam

Naam overledene Geboorte plaats en datum - Overlijden plaats en datum Type document OpslagPlaats
Soberon MedardGent 1929 - Gent 2006RouwberichtBAK045
Sobrie Eulalie 1868 - Roubaix 1928RouwbriefExtra005
Sobrie FirminKerkhove 1936 - Elsegem 1959RouwbriefExtra005
Sobrie IlianeKerkhove 1929 - Oudenaarde 2004RouwbriefExtra005
Sobrie Robert VitalKerkhove 1917 - Waregem 1994RouwbriefExtra005
Sobrie RogerKerkhove 1926 - Kaster 1997RouwbriefExtra005
Sobrie RolandMolenbaix 1945 - Kluisbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Sobry JozefVeurne 1886 - Veurne 1977RouwbriefBAK045
Sobry MarcelAdinkerke 1894 - Roeselare 1970RouwbriefBAK045
Sobry Maria-LouisaVeurne 1895 - Izegem 1980RouwbriefBAK045
Sobry PaulVilvoorde 1943 - Mechelen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Sobry PierreRoeselare 1897 - Roeselare 1948BidprentDoos1B
Sodermans YvonneBrussel 1909 - Hoeilaart 1997RouwbriefBAK045
Soebert Guy AdolfBerchem (Antwerpen) 1923 - Spanje 1999RouwbriefBak009
Soebert MathildeAntwerpen 1885 - Antwerpen 1978RouwbriefBAK045
Soeffers Armand, Joannes, ClementinusErembodegem 1884 - Aalst 1973RouwbriefBAK045
Soeffers Karel LodewijkErembodegem 1880 - Erembodegem 1961RouwbriefExtra036
Soeffers Zenobia Maria JoannaTernat 1876 - Erembodegem 1965RouwbriefExtra036
Soen LenaHerfelingen 1950 - Neder-over-Heembeek 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Soen Marie-JoséWattrelos (Frankrijk) 1922 - Roeselare 1996RouwbriefBAK045
Soen ReginaldMoorslede 1930 - Moorslede 1989RouwbriefBAK045
Soenen AnnaBeselare 1908 - Ieper 1992RouwbriefBAK045
Soenen Auguste-Georges-JosephIeper 1904 - Brugge 2005RouwberichtBAK045
Soenen GilbertKortrijk 1941 - Kortrijk 2008RouwberichtExtra001
Soenen IsabelleGent 1989 - Gent 2006RouwberichtBAK045
Soenen LaurentOostende 1930 - Oostende 2003RouwbriefBAK045
Soenen LauretteKortrijk 1929 - Heule 2007RouwbriefExtra002
Soenen Leopold-IsidoorBeselare 1908 - Beselare 1989RouwbriefBAK045
Soenen MadeleineHamme 1923 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Soenen MagdalenaLangemark 1897 - Staden 1993RouwbriefBAK045
Soenen MariaReninge 1906 - Roeselare 2001RouwberichtBAK045
Soenen MichelKlerken 1929 - Overpelt 2008RouwberichtExtra001
Soenen RaphaëlleGent 1917 - Gent 2000RouwberichtBAK045
Soenens IrmaPittem 1906 - Roeselare 1971RouwbriefExtra013
Soenens Maria PaulaMeulebeke 1920 - Roeselare 1991RouwbriefBAK045
Soenens MarthaPittem 1903 - Gistel 2003RouwbriefBAK045
Soens AndréLembeke 1936 - Sijsele 1994RouwbriefBAK045
Soens ArthurGent 1921 - Gentbrugge 2001RouwberichtBAK045
Soens GerardWingene 1911 - Gent 1997RouwbriefBAK045
Soens GerardBassevelde 1924 - Bassevelde 1986RouwbriefBAK045
Soens JanKortrijk 1924 - Brugge 1979RouwbriefBAK045
Soens JoostNinove 1981 - Haaltert 2002RouwbriefBAK045
Soens Leen 1968 - 1993RouwbriefBAK045
Soens MarcelGent 1929 - Heestert 2007RouwbriefExtra005
Soens OmerLotenhulle 1909 - Lotenhulle 1998RouwbriefBAK045
Soens PaulAspelare 1916 - Leuven 2001RouwbriefBAK045
Soens PeterBrussel 1908 - Asse 1964RouwbriefBAK045
Soens RachelMoorsele 1911 - Marke (Kortrijk) 2000RouwbriefBAK045
Soens RafHeule 1925 - Heule 2005RouwberichtBAK045
Soens TamaraTielt 1969 - Gent 2000RouwbriefExtra006
Soens TreesBrugge 1933 - Kortrijk 2006RouwberichtBAK045
Soens VikOudenaarde 1951 - Ninove 1975RouwbriefBAK045
Soentjens AlbertTielen 1915 - Antwerpen 2009RouwberichtBak013
Soetaers AntoonMeldert (O.-Vl.) 1857 - Meldert (O.-Vl.) 1938RouwbriefBAK045
Soetaers LeonieTienen 1931 - Leuven 1985RouwbriefBAK045
Soetaert AlphonsusVoorde 1911 - Zottegem 1992RouwbriefBAK045
Soetaert AugustaDenderwindeke 1903 - Denderwindeke 1991RouwbriefExtra033
Soetaert GerardStene 1923 - Oostende 1990RouwbriefBAK045
Soetaert HilaireMoorsele 1903 - Kortrijk 1993RouwbriefBAK045
Soetaert IrmaMariakerke (Gent) 1915 - Gent 2001RouwbriefBAK045
Soetaert JeanneEsces-Oise-France 1925 - Halle 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Soetaert LeopoldGentbrugge 1909 - Merelbeke 2001RouwbriefBAK045
Soetaert LucienneMerelbeke 1948 - Gent 1998RouwbriefExtra033
Soetaert NoëlMenen 1938 - Roeselare 2004RouwberichtBAK045
Soetaert PharaïldeOostrozebeke 1889 - Sint-Baafs-Vijve 1976RouwbriefBAK045
Soetaert RenéLandskouter 1909 - Gent 2000RouwbriefBAK045
Soetaert RenéOostakker 1924 - Gent 1995RouwbriefBAK045
Soetaert RogerNinove 1936 - Aalst 2013RouwbriefExtra026
Soetaerts EduardWommersom 1904 - Drieslinter 1983RouwbriefBAK045
Soetaerts EmielNeerlinter 1907 - Tienen 1986RouwbriefBAK045
Soetaerts EugeniaNeerlinter 1905 - Tienen 1987RouwbriefBAK045
Soetaerts JeanneAlken 1911 - Alken 2003RouwberichtBAK045
Soetaerts JeanneDrieslinter 1929 - Tienen 1986RouwbriefBAK045
Soetaerts JozefNeerlinter 1908 - Drieslinter 1987RouwbriefBAK045
Soetaerts LouisaNeerlinter 1908 - Tienen 1984RouwbriefBAK045
Soetaerts MariaDrieslinter 1917 - Hoegaarden 1982RouwbriefBAK045
Soetaerts Philomena MariaNeerlinter 1901 - Tienen 1986RouwbriefBAK045
Soete AlbertBlankenberge 1918 - Blankenberge 2005RouwberichtBAK045
Soete BernadetteZevekote 1926 - Oostende 1999RouwbriefBAK045
Soete CamielWestkerke 1929 - Bredene 1985RouwbriefBAK045
Soete ElisaZerkegem 1902 - Roksem 1988RouwbriefBAK045
Soete EtienneLedegem 1927 - Gullegem 1998RouwbriefBAK045
Soete GeertOostende 1979 - Oostende 2001RouwbriefBAK045
Soete HubertZevekote 1936 - Oostende 1994RouwbriefBAK045
Soete MabelStevington 1915 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Soete MauritsMoorsele 1919 - Roeselare 1991RouwbriefBAK045
Soete MichelMoorslede 1913 - Roeselare 2002RouwbriefBAK045
Soete RogerBeselare 1927 - Aalst 2003RouwbriefBAK045
Soete RogerRoeselare 1937 - Passendale 1991RouwbriefBAK045
Soete RudyBrugge 1962 - Knokke-Heist 1985RouwbriefExtra003
Soete SylvainMenen 1942 - Menen 2005RouwberichtBAK045
Soete WalterBlankenberge 1912 - 2002RouwberichtBAK045
Soeten BerthaMortsel 1909 - 1994RouwbriefBAK045
Soetens AdhemarSint-Maria-Lierde 1939 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Soetens AlfredJette 1926 - Kortrijk 2008RouwberichtExtra001
Soetens Edith 1937 - 2019RouwberichtBGO_FVaalst201912
Soetens ElvireGeraardsbergen 1898 - Aalst 1973RouwbriefBAK045
Soetens EstherSint-Pauwels 1925 - Sint-Pauwels 2000RouwbriefBAK045
Soetens GuidoNinove 1952 - Nieuwerkerken (Aalst) 1990RouwbriefBAK045
Soetens Jaqcobus Martinus 1765 - Aalst 1849BidprentGravez001
Soetens JulesGoeferdinge 1904 - Geraardsbergen 1980RouwbriefExtra062
Soetens JulienSint-Pauwels 1900 - 1992RouwbriefExtra040
Soetens MarcelBerchem (O.-Vl.) 1909 - Ninove 1994RouwbriefBAK045
Soetens RaphGent 1915 - Eeklo 2000RouwberichtBAK045
Soetens RosetteMerksem (Antwerpen) 1924 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Soetens Sara, MariaSint-Martens-Lierde 1898 - Ronse 1989RouwbriefBAK045
Soeterboek AdrianusLoon op Zand (Nl) 1890 - Aalst 1975RouwbriefExtra047
Soetermans JeanMerksem 1940 - Hoeilaart 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Soetewey Ida, ClementinaSterrebeek 1906 - Kortenberg 1986RouwbriefBAK045
Soetewey Marfia, Elisabeth, CorneliaKapellen (Antw.) 1900 - Antwerpen 1965RouwbriefBAK045
Soetewey MathildeStabroek 1928 - Kalmthout 1999RouwbriefBak009
Soetewey VitalSterrebeek 1908 - Wezembeek-Oppem 1988RouwbriefBAK045
Soeteweye Jean-PhilippeLeuven 1966 - Oudenaarde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Soethoudt PierreBreda 1916 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Soetinck AlexisNieuwerkerken (Aalst) 1928 - Erpe 2004RouwbriefBAK045
Soetinck AlfonsNieuwerkerken (Aalst) 1939 - Aalst 1987RouwbriefExtra050
Soetinck AlfonsNieuwerkerken (Aalst) 1921 - Aalst 1979RouwbriefBAK045
Soetinck EdouardNieuwerkerken (Aalst) 1904 - Aalst 1981RouwbriefBAK045
Soetinck JuliaNieuwerkerken 1906 - Dendermonde 1993RouwbriefExtra006
Soetinck LeonaNieuwerkerken 1932 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Soffers Anna (Annie)Berchem (Antwerpen) 1935 - Wuustwezel 1999RouwbriefBak009
Soffers LeonBerchem (Antwerpen) 1905 - Berchem (Antwerpen) 1988RouwbriefBAK045
Sohet RenéeAstene 1929 - Astene 1999RouwberichtBAK045
Sohie MariaHoeilaart 1924 - Overijse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Sohie Theo, Jean, Marie 1965 - 2003RouwberichtBAK045
Sohier AlainBrugge 1959 - Brugge 2008RouwbriefBak008
Sohier AlbertRoesbrugge-Haringe 1918 - Reningelst 1994RouwbriefBAK045
Sohl KarelNeerharen 1938 - Zutendaal 2003RouwberichtBAK045
Soil GuyWelle 1943 - Brussel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Soil MichelOverboelare 1931 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Soil PetrusOverboelare 1929 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Soleme GeoffreyZottegem 1983 - Lierde 2018RouwbriefBGO_FVaalst201808
Soleme JozefSint-Maria-Oudenhove (Brakel 1887 - Sint-Maria-Oudenhove (Brakel 1950RouwbriefExtra008
Solemé LisetteZottegem 1948 - Leeuwergem 2004RouwberichtBAK045
Solemé MarcelLimoges-Fourcher(Fr) 1927 - Aalst 1993RouwbriefExtra006
Solemé MarcelZottegem 1952 - Leeuwergem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Solemé RachelStrijpen 1913 - Zottegem 2004RouwbriefBAK045
Solemé RenéMonterau-sur-Gard (Frankrijk) 1922 - Aalst 2006RouwberichtBAK045
Solemé RenéMontereau-sur-Gard (frankrijk) 1922 - Aalst 2006RouwbriefExtra028
Soleme SidonieLieusaint (Frankrijk) 1904 - Zottegem 1988RouwbriefBAK045
Solemé SimonneNieuwerkerken (Aalst) 1931 - Aalst 2004RouwberichtBAK045
Solia JoséHouwaart 1940 - Houwaart 2006RouwbriefBAK045
Solia JulesTielt (Bt.) 1921 - Leuven 2001RouwbriefBAK045
Solias AchilleNeerlinter 1901 - Tienen 1984RouwbriefBAK045
Sollie EmmaMalderen 1924 - Merchtem 2017RouwbriefBGOHK201702
Sollie Gustaaf Philemon ArthurMalderen 1909 - Ravels 1998RouwbriefBak009
Sollie JozefMalderen 1946 - Antwerpen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Sollie MariaTisselt 1913 - Bonheiden 1981RouwbriefBAK045
Sollier MargueriteMenen 1903 - Menen 1972RouwbriefBAK045
Solomé AdhemarErwetegem 1931 - Aalst 2001RouwbriefExtra020
Solomé LeonceZottegem 1924 - Waarschoot 1989RouwbriefBAK045
Solomé LeontinaNieuwerkerken 1911 - Aalst 1993RouwbriefExtra032
Sols Anne-MarieGenk 1950 - Beernem 2001RouwberichtBAK045
Sols GustaafLeopoldsburg 1921 - Leopoldsburg 2002RouwberichtBAK045
Sols Jan (Wannes)Wilrijk (Antwerpen) 1908 - Hemiksem 1991RouwbriefBAK045
Solvyns AntoinetteBaarle-Drongen 1919 - Brussel 2002RouwberichtBAK045
Solvyns Emile, Marie-Joseph 1861 - Gent 1913RouwbriefBAK045
Solvyns WilliamAntwerpen 1838 - Berchem (Antwerpen) 1910RouwbriefBAK045
Somerlinck LouisGent 1918 - Zottegem 2005RouwberichtBAK045
Somerlinck RogerBrussel 1943 - Vilvoorde 2019RouwberichtBGO_FVaalst201907
Somers AlfonsBoechout 1912 - Mortsel 1999RouwbriefBak009
Somers AngèleGalmaarden 1929 - Sint-Pieters-Kapelle 2012RouwbriefExtra032
Somers AnnekeJette 1992 - Lier 2008RouwberichtBak013
Somers AugustaBoechout 1911 - Boechout 1992RouwbriefBAK045
Somers CharlesAntwerpen 1934 - Oostende 2003RouwbriefBAK045
Somers Emiel FrançoisAnderlecht 1925 - Asse 2004RouwbriefBAK045
Somers EmileLeest 1947 - Leest 2007RouwbriefBAK045
Somers EmmaLier 1914 - Lier 1998RouwbriefBAK045
Somers EulalieHoeselt 1911 - Hoeselt 1993RouwbriefBAK045
Somers FlorentinaAntwerpen 1921 - Wilrijk (Antwerpen) 2008RouwbriefBak008
Somers FonsMechelen 1924 - Bonheiden 1999RouwbriefBak009
Somers FransGalmaarden 1912 - Geraardsbergen 1995RouwbriefBAK045
Somers Frans - AlbertGalmaarden 1921 - Halle 1991RouwbriefBAK045
Somers HermanBaarle-Hertog 1943 - Beaune (Fr) 2009RouwberichtBak013
Somers HugoHasselt 1935 - Hasselt 2000RouwberichtBAK045
Somers JeanneVollezele 1926 - Ronse 2007RouwbriefExtra023
Somers JeanneHoeselt 1917 - Hasselt 2003RouwberichtBAK045
Somers Joannes Maria 1934 - 2003RouwbriefExtra013
Somers JosGrobbendonk 1940 - Jette 2001RouwberichtBAK045
Somers JozefMechelen 1922 - Mechelen 1996RouwbriefBAK045
Somers JozefAntwerpen 1925 - Wilrijk (Antwerpen) 1999RouwbriefBak009
Somers JulbertIdegem 1936 - Ninove 2015RouwbriefExtra036
Somers JulesPulle 1912 - Lier 2003RouwbriefBAK045
Somers JulesGalmaarden 1896 - Galmaarden 1971RouwbriefExtra047
Somers Juliette (tante Let)Boechout 1908 - Boechout 2007RouwberichtBAK045
Somers LodewijkMechelen 1900 - Mechelen 1979RouwbriefBAK045
Somers LouisHoeselt 1920 - Bilzen 1995RouwbriefBAK045
Somers LudovicAntwerpen 1947 - Sint-Niklaas 2020RouwberichtBGO_FVaalst202007
Somers MarcelBoechout 1920 - Boechout 2008RouwberichtExtra001
Somers MariaDenderwindeke 1920 - Mechelen 1997RouwbriefBAK045
Somers Maria-JosephineGalmaarden 1912 - Galmaarden 1996RouwbriefBAK045
Somers Maria LouisaVollezele 1919 - Melden 2011RouwbriefExtra023
Somers MarieHoeselt 1914 - Bilzen 1993RouwbriefBAK045
Somers Marie-LouiseWaarbeke 1899 - Waarbeke 1980RouwbriefBAK045
Somers Michel-Adrien-RaymondEtterbeek 1913 - Wenen (Oostenrijk) 1940RouwbriefBAK045
Somers NoëlGalmaarden 1937 - Gent 2005RouwbriefExtra012
Somers PieterGrimbergen 1927 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Somers RachelleZelk 1939 - Zelem 1994RouwbriefBAK045
Somers ReginaldGent 1935 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Somers RobbyKapelle-op-den-Bos 1950 - Mechelen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Somers UrsulaHerk-de-Stad 1912 - Alken 2003RouwberichtBAK045
Somers ValèreHoeselt 1954 - Hasselt 2006RouwberichtBAK045
Sommen JoséBaarle-Nassau 1944 - Baarle-Hertog 2009RouwberichtBak013
Sommen Linda 1959 - Edegem 1977RouwbriefBAK045
Somnel KennyEeklo 1980 - Eeklo 1998RouwbriefBAK045
Somnel MauritsBassevelde 1904 - Watervliet 1987RouwbriefBAK045
Somnel OdetteWatervliet 1938 - Eeklo 2002RouwbriefBAK045
Somville MargarethaMerksem (Antwerpen) 1916 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Sonck AchielAaigem 1921 - Heldergem 1996RouwbriefBAK045
Sonck AchilleIddergem 1936 - Iddergem 2004RouwbriefBAK045
Sonck AdelinaErembodegem 1905 - Aalst 1990RouwbriefExtra035
Sonck AdrienWelle 1937 - Liedekerke 2015RouwbriefExtra036
Sonck AdrienneSint-Lievens-Houtem 1933 - Sint-Lievens-Houtem 2000RouwbriefExtra014
Sonck AgnesDenderleeuw 1921 - Aalst 2011RouwbriefExtra018
Sonck AiméLede 1938 - Aalst 2012RouwbriefExtra028
Sonck AlbertAalst 1934 - Aalst 1993RouwbriefExtra018
Sonck AlbertDenderleeuw 1915 - Liedekerke 1977RouwbriefBAK045
Sonck AlfonsMere 1911 - Mere 1992RouwbriefBAK045
Sonck AlfonsAalst 1897 - Aalst 1967RouwbriefExtra007
Sonck AliceOuter 1923 - Geraardsbergen 2014RouwbriefExtra041
Sonck AliceDenderhoutem 1917 - Aalst 2005RouwbriefExtra006
Sonck AliciaDenderleeuw 1917 - Ninove 2009RouwbriefExtra043
Sonck AlmaAspelare 1928 - Hillegem 2010RouwbriefExtra020
Sonck AlmaDenderhoutem 1919 - Haaltert 1983RouwbriefBAK045
Sonck AlphonsOuter 1932 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Sonck AmandusIddergem 1926 - Ninove 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Sonck Amedé ConstantWelle 1921 - Liedekerke 2001RouwberichtBAK045
Sonck Amedée JozefNinove 1883 - Ninove 1965RouwberichtBAK045
Sonck André 1919 - Lomme 1987RouwbriefBAK045
Sonck AnicetteIddergem 1928 - Denderleeuw 2017RouwbriefBGOHK201703
Sonck AnnyLede 1944 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Sonck AntoinePamel 1922 - Aalst 1993RouwbriefBAK045
Sonck ArletteNinove 1937 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Sonck ArthurHaaltert 1923 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Sonck BartAalst 1968 - Aalst 2010RouwbriefExtra013
Sonck BenediktOuter 1894 - Outer 1981RouwbriefExtra035
Sonck Bernard AlfonsNinove 1880 - Iddergem 1952RouwbriefBAK045
Sonck BerthaErembodegem 1902 - Jette 1981RouwbriefExtra053
Sonck BerthaOuter 1918 - Ninove 2009RouwbriefExtra041
Sonck BerthaPamel 1905 - Pamel 1986RouwbriefBAK045
Sonck BerthaDenderleeuw 1933 - Liedekerke 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Sonck CamielDenderleeuw 1912 - Aalst 2002BidprentBAK045
Sonck CamielWelle 1893 - Welle 1964RouwbriefExtra036
Sonck CamilleVron (Fr) 1918 - Aalst 1995RouwbriefBak013
Sonck CamilleVron (Frankrijk) 1918 - Aalst 1995RouwbriefBAK045
Sonck CamillusDenderleeuw 1869 - Denderleeuw 1937BidprentBAK045
Sonck CarolineDenderleeuw 1925 - Aalst 1998BidprentBAK045
Sonck CelestineErembodegem 1913 - Erembodegem 1996RouwbriefBAK045
Sonck CesarineDenderleeuw 1914 - Aalst 1992BidprentBAK045
Sonck ChrisostomusIddergem 1901 - Iddergem 1970BidprentBAK045
Sonck ClaraAspelare 1928 - Aspelare 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Sonck ClementIddergem 1923 - Aalst 1999RouwbriefBAK045
Sonck ClementinaAspelare 1908 - Aaigem 2001RouwbriefExtra028
Sonck DannyDenderleeuw 1959 - Denderleeuw 2020RouwberichtBGO_FVaalst202005
Sonck DelphineErondegem 1914 - Erondegem 2009RouwbriefExtra026
Sonck DeniseOuter 1928 - Ninove 2013RouwbriefExtra032
Sonck DeniseIddergem 1929 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201701
Sonck DeniseSintLievensHoutem 1938 - Oostende 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Sonck DésiréPamel 1904 - Ninove 1975RouwbriefBAK045
Sonck DesiréAalst 1929 - Aalst 2004RouwbriefBAK045
Sonck EddyMeerbeke 1942 - Aalst 2014RouwbriefExtra062
Sonck EdgardHeldergem 1916 - Sint-Amandsberg 2002RouwbriefExtra032
Sonck EdgardIddergem 1920 - Sint-Kwintens-Lennik 1996RouwbriefBAK045
Sonck EdmondIddergem 1913 - Aalst 2002RouwbriefBAK045
Sonck EdmondLiedekerke 1919 - Aalst 2001RouwbriefBAK045
Sonck EliseErembodegem 1950 - Erembodegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Sonck EmeryErembodegem 1903 - Waver 1960RouwbriefExtra036
Sonck EmilienneNinove 1932 - Aalst 2005RouwbriefExtra032
Sonck EricNinove 1953 - Oordegem 2014RouwbriefExtra033
Sonck ErikDenderhoutem 1944 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Sonck EstherMere 1906 - Aalst 1982RouwbriefBAK045
Sonck EuphrosinaMoorsel 1927 - Aalst 2012RouwbriefExtra027
Sonck Felix EmielIddergem 1913 - Jette 1985RouwbriefBAK045
Sonck FlorentSteenhuize-Wijnhuize 1917 - Zottegem 2005RouwbriefBAK045
Sonck FlorentiaLiedekerke 1904 - Liedekerke 1992RouwbriefBAK045
Sonck FrançoisAalst 1947 - Erembodegem 2011RouwbriefExtra017
Sonck François, Léopold, Liévin 1839 - Denderleeuw 1894RouwbriefBAK045
Sonck François, PhilippeKoekelberg 1909 - Groot-Bijgaarden 1987RouwbriefBAK045
Sonck FransHeldergem 1946 - Leeuwergem 2010RouwbriefExtra030
Sonck FransPamel 1948 - Ninove 2006RouwbriefExtra032
Sonck FransDenderhoutem 1889 - Gent 1982RouwbriefExtra036
Sonck Frans DomienIddergem 1902 - Iddergem 1956RouwbriefBAK045
Sonck Frans TheodoorAalst 1898 - Aalst 1959RouwbriefExtra047
Sonck FreddyOudergem 1958 - Saint Claude (Frankrijk) 1998RouwbriefBAK045
Sonck GeorgettaAalst 1931 - Aalst 2014RouwbriefExtra032
Sonck GilbertDenderhoutem 1920 - Aalst 1992RouwbriefBAK045
Sonck GilbertAspelare 1934 - Ophasselt 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Sonck GodelieveDenderhoutem 1933 - Erembodegem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Sonck GodelieveDenderhoutem 1936 - Nieuwerkerken 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Sonck GodelieveSteenhuize-Wijnhuize 1944 - Zottegem 2005RouwbriefBAK045
Sonck GodelieveLennik 1949 - Brussel 2001RouwbriefBAK045
Sonck GuidoAspelare 1937 - Belsele 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Sonck GustaafLetterhoutem 1906 - Ziottegem 1989RouwbriefBAK045
Sonck GustaafPamel 1915 - Ninove 2000RouwbriefBAK045
Sonck GustaafRessegem 1932 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Sonck Hélène - AlphonsineMeerbeke 1913 - Aalst 1982RouwbriefBAK045
Sonck HeliasSintAntelinks 1925 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Sonck HenriErembodegem 1934 - Aalst 1977RouwbriefBAK045
Sonck HermanMaarkedal 1934 - Aalst 2004RouwbriefBAK045
Sonck HerwigDenderhoutem 1934 - Aalst 2009RouwberichtBak013
Sonck HerwigDenderhoutem 1934 - Aalst 2009RouwbriefExtra005
Sonck HonoréLetterhoutem 1908 - Zottegem 1993RouwbriefBAK045
Sonck HonoréOordegem 1929 - Erpe 2004RouwbriefBAK045
Sonck HortenseDenderleeuw 1913 - Aalst 1995RouwbriefBAK045
Sonck Hortentia Erembodegem 1908 - Aalst 1973RouwbriefExtra047
Sonck IreneSint-Pieters-Leeuw 1930 - Buizingen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Sonck IrmaPamel 1898 - Ninove 1975RouwbriefBAK045
Sonck Irma, Maria, Francisca, JosephinaDenderleeuw 1877 - Meerbeke 1967RouwbriefBAK045
Sonck Isabella 1927 - 2013RouwbriefExtra026
Sonck IsidoreOudergem 1922 - Elsene 1995RouwbriefBAK045
Sonck JaakAalst 1903 - Aalst 1994RouwbriefBAK045
Sonck JanHekelgem 1927 - Aalst 2007RouwbriefBAK045
Sonck JanDenderhoutem 1949 - Aalst 2005RouwbriefExtra005
Sonck JanAalst 1962 - Gent 1982RouwbriefBAK045
Sonck JéromeIddergem 1924 - Voorde 2009RouwbriefExtra010
Sonck Joanna - CelestinaHekelgem 1889 - Hekelgem 1960RouwbriefBAK045
Sonck Joannes - BaptistDenderleeuw 1822 - Denderleeuw 1906RouwbriefBAK045
Sonck Joannes - ClementHeldergem 1911 - Gent 2001RouwberichtBAK045
Sonck JosephNinove 1900 - Ninove 1978RouwberichtBAK045
Sonck JosephErembodegem 1926 - Aalst 1997RouwberichtBAK045
Sonck JosephaAspelare 1932 - Serskamp 2017RouwbriefBGOHK201702
Sonck JosephineErembodegem 1913 - Aalst 1996RouwbriefExtra033
Sonck JosephineTeralfene 1924 - Liedekerke 2013RouwbriefExtra028
Sonck JozefDenderleeuw 1892 - Denderleeuw 1961RouwberichtBAK045
Sonck JozefPamel 1924 - Pamel 2007RouwbriefBAK045
Sonck JozefLiedekerke 1926 - Asse 1975RouwbriefBAK045
Sonck JozefLiedekerke 1929 - Denderleeuw 1971RouwbriefBAK045
Sonck JozefLiedekerke 1932 - Aalst 1996RouwberichtBAK045
Sonck Jozef AntoonDenderleeuw 1869 - Denderleeuw 1961RouwbriefBAK045
Sonck JuliaHeldergem 1913 - Aalst 1977RouwbriefExtra035
Sonck JuliaOuter 1916 - Ninove 1988RouwbriefBAK045
Sonck JulianaNieuwerkerken (Aalst) 1883 - Aalst 1974RouwbriefBAK045
Sonck Julia - YvonneMere 1908 - Mere 1972RouwbriefBAK045
Sonck Julien JozefAspelare 1931 - Gent 1999RouwbriefBAK045
Sonck JulietteHekelgem 1927 - Aalst 2013RouwbriefExtra026
Sonck KamielHeldergem 1907 - Aalst 1988RouwbriefExtra060
Sonck LauraIddergem 1922 - Iddergem 2016RouwbriefExtra041
Sonck LeaDenderhoutem 1937 - Aalst 1992RouwbriefBAK045
Sonck LeonAspelare 1925 - Aspelare 1998RouwbriefExtra032
Sonck LeonDenderhoutem 1902 - Aalst 1976RouwbriefBAK045
Sonck LeonieHekelgem 1899 - Teralfene 1986RouwbriefBAK045
Sonck LeonieIddergem 1904 - 1993RouwbriefBAK045
Sonck LindaDenderleeuw 1949 - Aalst 2011RouwbriefExtra014
Sonck LisetteErembodegem 1943 - Aalst 2007RouwbriefExtra015
Sonck LouisIddergem 1914 - Vilvoorde 1949RouwbriefBAK045
Sonck Louisa, PhilomenaWelle 1911 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Sonck Madeleine - TheresiaDenderhoutem 1910 - Aalst 1964RouwbriefBAK045
Sonck MagdaIddergem 1941 - Iddergem 2017RouwbriefBGOHK201704
Sonck MarcNinove 1949 - Liedekerke 2008RouwbriefExtra019
Sonck MarcMere 1945 - Nieuwerkerken (Aalst) 2004RouwbriefBAK045
Sonck MarcelErembodegem 1928 - Lede 1980RouwbriefBAK045
Sonck MarcelVilvoorde 1933 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Sonck MarcelPamel 1936 - Pamel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Sonck MarcelinaOkegem 1901 - Roosdaal 1975RouwbriefBAK045
Sonck Marguerite Marie-JosephineDenderleeuw 1882 - 1921RouwbriefBAK045
Sonck MariaDenderleeuw 1921 - Aspelare 2015RouwbriefExtra036
Sonck MariaPamel 1922 - Roosdaal 2012RouwbriefExtra026
Sonck MariaDenderhoutem 1902 - Aalst 1991RouwbriefBAK045
Sonck MariaDenderleeuw 1911 - Aalst 1995RouwbriefBAK045
Sonck MariaDenderleeuw 1923 - Liedekerke 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Sonck MariaAalst 1927 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Sonck MariaLede 1933 - Lede 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sonck MariaHekelgem 1936 - Liedekerke 2018RouwbriefBGO_FVaalst201808
Sonck MariaAalst 1936 - Brakel-Elst 2019RouwberichtBGO_FVaalst201910
Sonck MariaHekelgem 1937 - Aalst 2006RouwbriefBAK045
Sonck Maria, BerthaAaigem 1900 - Aalst 1976RouwbriefBAK045
Sonck Maria ChristinaIddergem 1866 - Teralfene 1940BidprentDoos1B
Sonck Maria CordulaIddergem 1906 - Denderleeuw 2000RouwbriefBAK045
Sonck Maria, JosefaDenderleeuw 1860 - Denderleeuw 1950RouwbriefBAK045
Sonck Maria LouisaLiedekerke 1911 - Aalst 1993RouwbriefBAK045
Sonck Maria - TherisiaHekelgem 1902 - Aalst 1964RouwbriefBAK045
Sonck MarieSint-Lievens-Houtem 1931 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Sonck Marie LouiseErembodegem 1908 - Erembodegem 1989RouwbriefExtra036
Sonck Marie-LouiseErembodegem 1908 - Erembodegem 1989RouwbriefBAK045
Sonck MarthaHeldergem 1909 - Kortrijk 2000krant RouwberichtKrantSpec011
Sonck MauritsNinove 1910 - Aalst 1991RouwbriefBAK045
Sonck NellyDenderhoutem 1930 - Aalst 2010RouwbriefExtra013
Sonck NickAalst 1991 - Erpe-Mere 2007RouwbriefExtra009
Sonck OdilleIddergem 1904 - Ninove 1987RouwbriefBAK045
Sonck OmerTeralfene 1925 - Aalst 2000RouwbriefBAK045
Sonck OscarHekelgem 1904 - Aalst 1983RouwbriefBAK045
Sonck PatrickNinove 1961 - Gent 2011RouwbriefExtra020
Sonck PaulaMere 1904 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Sonck PaulaAalst 1937 - Asse 1992RouwbriefBAK045
Sonck PaulinaDenderleeuw 1892 - Denderleeuw 1982RouwbriefBAK045
Sonck PhilemonIddergem 2986 - Aalst 1992RouwbriefExtra059
Sonck PierreDenderleeuw 1784 - Brugge 1876RouwbriefBAK045
Sonck Pierre-Jean 1837 - Lille (Frankrijk) 1905RouwbriefBAK045
Sonck PolydoorAalst 1905 - Aalst 1987RouwbriefBAK045
Sonck PolydoreNinove 1930 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Sonck Quinten - Jette 2004RouwbriefExtra007
Sonck RachelIddergem 1883 - Ninove 1969RouwbriefBAK045
Sonck RaymondHekelgem 1943 - Aalst 2006RouwbriefExtra015
Sonck RaymondLiedekerke 1944 - Jette 2017RouwbriefBGOHK201702
Sonck Raymond-LouisNieuwerkerken (Aalst) 1885 - Heist-aan-Zee 1961RouwbriefBAK045
Sonck RemiSint-Lievens-Houtem 1934 - Zottegem 2008RouwbriefExtra030
Sonck RemiSint-Lievens-Houtem 1934 - Zottegem 2008RouwbriefExtra032
Sonck Remi DenisOuter 1921 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Sonck RichardIddergem 1905 - Aalst 1984RouwbriefBAK045
Sonck RogerLiedekerke 1908 - Denderleeuw 1987RouwbriefBAK045
Sonck RogerLiedekerke 1908 - Denderleeuw 1987RouwbriefExtra003
Sonck RudiAalst 1958 - Aalst 2012RouwbriefExtra023
Sonck RufinDenderhoutem 1910 - Aalst 1972RouwbriefExtra036
Sonck SimoneDenderleeuw 1913 - Herzele 1973RouwbriefBAK045
Sonck SimonneDenderhoutem 1937 - Aalst 1988RouwbriefExtra036
Sonck SimonneIddergem 1926 - Meerbeke 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Sonck SuzanneDenderleeuw 1903 - Aalst 1987RouwbriefBAK045
Sonck TheofielNinove 1915 - Ninove 1983RouwbriefBAK045
Sonck TheofielHaaltert 1917 - Schoonaarde 1992RouwbriefBAK045
Sonck Theofiel-WillyDenderhoutem 1943 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Sonck TreesekenIddergem 1916 - Aalst 2009RouwbriefExtra014
Sonck Wilfried-GerardOuter 1933 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Sonck YvonneMoorsel 1914 - Walshoutem 2006RouwbriefExtra006
Sonck YvonneMoorsel 1914 - Walshoutem 2006RouwbriefVDVoord_Moorsel
Sonck YvonneIddergem 1927 - Ninove 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sondervorst AndréElsene 1934 - Denderleeuw 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Sonnaert OctavieBeernem 1857 - St Michiels 1942BidprentDoos1B
Sonneville AndréKalken 1932 - Zottegem 2016RouwbriefBGO_FVaalst201810
Sonneville GerardZomergem 1909 - Zomergem 2001RouwbriefBAK045
Sonneville HelenaKalken 1936 - s-Gravenwezel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Sonneville LucLochristi 1942 - Gent 1986RouwbriefBAK045
Sonneville MartineLochristi 1943 - Lochristi 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Sonneville NoelZomergem 1930 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Sonneville PaulKalken 1930 - Aalst 2008RouwbriefExtra005
Soons RobertLier 1930 - Lier 2000RouwbriefBak009
Soontjens MariaBeerse 1928 - Hasselt 2002RouwberichtBAK045
Sophie AugustVilvoorde 1931 - Vilvoorde 1994RouwbriefBAK045
Sophie LeonVilvoorde 1907 - Vilvoorde 1979RouwbriefBAK045
Sorbé JosephineLiedekerke 1920 - Denderleeuw 2000RouwbriefBAK045
Sorée FernandeGentbrugge 1918 - Gent 2005RouwberichtBAK045
Sorée YvonneGentbrugge 1905 - Gent 1997RouwbriefBAK045
Soret GastonHoeilaart 1906 - Jezus-Eik 1985RouwbriefBAK045
Soret Jean-PierreUkkel 1934 - Leuven 1990RouwbriefBAK045
Sorgeloos AlbertAspelare 1946 - Aalst 2012RouwbriefExtra032
Sorgeloos AnnickNinove 1961 - Denderleeuw 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Sorgeloos ConstantDenderleeuw 1920 - Gent 1985RouwbriefBAK045
Sorgeloos Delphina MagdalenaOuter 1898 - Outer-Lebeke 1982RouwbriefExtra020
Sorgeloos DeniseOuter 1932 - Ninove 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Sorgeloos EstelleDenderhoutem 1932 - Denderhoutem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Sorgeloos FransDenderhoutem 1924 - Asse 2011RouwbriefExtra018
Sorgeloos GerardDenderhoutem 1934 - Outer 1995RouwbriefBAK045
Sorgeloos GustaafGooik 1921 - Gooik 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Sorgeloos HervéNinove 1955 - Ninove 2001RouwbriefExtra041
Sorgeloos IrmaAspelare 1916 - Aalst 2004RouwbriefExtra034
Sorgeloos Joannes BaptisteIddergem 1925 - Nederhasselt 1990RouwbriefExtra035
Sorgeloos JosephIddergem 1923 - Aalst 1998RouwbriefBAK045
Sorgeloos JosephaKester 1941 - Halle 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Sorgeloos Marcel PierreAnderlecht 1907 - 1985RouwbriefBAK045
Sorgeloos Maria VictorinaAspelare 1911 - Ninove 1987RouwbriefExtra035
Sorgeloos Marie Nederhasselt 1904 - Ninove 2000RouwbriefExtra041
Sorgeloos MarieNederhasselt 1904 - Ninove 2000RouwbriefBAK045
Sorgeloos Marie-TheresiaBellingen 1926 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Sorgeloos MauritsDenderhoutem 1926 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Sorgeloos NoëlNinove 1978 - Denderwindeke 2003RouwbriefBAK045
Sorgeloos RemiIddergem 1923 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201701
Sorgeloos RosetteDenderhoutem 1944 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Sorgeloose ChristianeGent 1936 - Gent 2007BidprentExtra040
Sorgeloose Denise Alice Juliana 1925 - 2000RouwberichtExtra040
Sorgeloose WalterGent 1929 - Sint-Amandsberg 1992BidprentExtra040
Sotiau AugustaOostende 1900 - Oostende 1988RouwbriefBAK045
Soto Huertas ManuelCartagena (Spanje) 1923 - Gent 1998RouwbriefBAK045
Soubotko YvanKobrani (Rusland) 1912 - Leuven 1999RouwbriefBAK045
Soubry BernadetteRoeselare 1933 - Roeselare 2006RouwberichtBAK045
Soubry GeertKortrijk 1958 - Kortrijk 2004RouwberichtBAK045
Soubry GerardaVinkt 1918 - Kortemark 1993RouwbriefBAK045
Soubry PierreRoeselare 1931 - Roeselare 2001RouwberichtBAK045
Soudan Lucette 'Candide' 1929 - Gent 2008RouwbriefBak008
Soudan OlgaRonse 1930 - Ronse 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Soudant HeleneBruxelles 1936 - Lessines 2020RouwberichtBGO_FVaalst202004
Souffreau DinaNinove 1956 - Aalst 2009RouwbriefExtra008
Souffreau FransNederhasselt 1924 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Souffreau GuyRijsel (F) 1959 - Zottegem 2008RouwberichtExtra001
Souffreau GuyRijsel 1959 - Zottegem 2008RouwberichtExtra004
Souffreau JozefNieuwerkerken 1912 - Aalst 1988RouwbriefExtra036
Souffreau JuliaIddergem 1931 - Liedekerke 2013RouwbriefExtra032
Souffreau JulienNieuwerkerken (Aalst) 1915 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Souffreau MariaNederhasselt 1923 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Souffreau PaulNederhasselt 1930 - Ophasselt 2011RouwbriefExtra020
Souffrée HermanGent 1939 - Brugge 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Souffriau AgnesDenderhoutem 1933 - Denderhoutem 1996RouwbriefBAK045
Souffriau AlbertOuter 1920 - Zandbergen 2006RouwbriefBAK045
Souffriau AugustDenderhoutem 1908 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Souffriau ClementinePamel 1923 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Souffriau CyrielHerzele 1924 - Aalst 1988RouwbriefExtra028
Souffriau DirkNinove 1951 - Haguenau 2008RouwbriefExtra005
Souffriau ElzaDenderhoutem 1913 - Liedekerke 2008RouwbriefExtra030
Souffriau FransDenderhoutem 1928 - Denderhoutem 2005krant RouwberichtKrantSpec025
Souffriau FransDenderhoutem 1928 - Denderhoutem 2005RouwbriefBAK045
Souffriau GilbertNederhasselt 1916 - Aalst 1984RouwbriefExtra035
Souffriau HortenseAspelare 1904 - Appelterre 1991RouwbriefExtra035
Souffriau IrmaDenderhoutem 1906 - Aalst 1995RouwbriefBAK045
Souffriau IvonneDenderhoutem 1923 - Denderhoutem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Souffriau JorisTollembeek 1932 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Souffriau JosDenderhoutem 1934 - Aalst 2005RouwbriefBAK045
Souffriau JoseNinove 1945 - Denderhoutem 1990RouwbriefBAK045
Souffriau Jozef HenriHeldergem 1907 - Zottegem 1983RouwbriefExtra060
Souffriau Kamiel RogerDenderhoutem 1925 - Aalst 1982RouwbriefExtra032
Souffriau LouiseHerzele 1914 - Zottegem 2000RouwbriefBAK045
Souffriau MadeleineDenderhoutem 1920 - Denderhoutem 2008RouwbriefExtra005
Souffriau MarcHeldergem 1954 - Aalst 1985RouwbriefBAK045
Souffriau MargueriteWallaceburg (Canada) 1921 - Aalst 1998RouwbriefBAK045
Souffriau MariaAaigem 1903 - Aaigem 1981RouwbriefBAK045
Souffriau Maria Elodie 1901 - Gent 1980RouwbriefExtra028
Souffriau Maria EvelinaNederhasselt 1893 - Zottegem 1990RouwbriefExtra035
Souffriau MauritiusNederhasselt 1920 - Heldergem 1978RouwbriefBAK045
Souffriau NoëlAaigem 1951 - Roeselare 1991RouwbriefBAK045
Souffriau OscarDenderhoutem 1925 - Aalst 2008RouwbriefExtra004
Souffriau OscarAalst 1936 - Gent 2000RouwbriefBAK045
Souffriau PaulaOuter 1923 - Aalst 2011RouwbriefExtra030
Souffriau Pieter JozefSint-Kwintens-Lennik 1898 - Ninove 1970RouwbriefBAK045
Souffriau RogerIddergem 1939 - Aalst 2004RouwbriefBAK045
Souffriau SimonneOuter 1922 - Aalst 2010RouwbriefExtra033
Souffriau SofieAalst 1983 - Liedekerke 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Souffriau VictorPamel 1926 - Roosdaal 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Souffriau VvivianeAalst 1955 - Denderleeuw 2009RouwbriefExtra010
Souffriau WillyNederhasselt 1933 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Souffriau YvonneDenderhoutem 1922 - Brakel 1990RouwbriefExtra035
Souffriau YvonneHaaltert 1914 - Ninove 1988RouwbriefBAK045
Souffriaux AlfonsDenderwindeke 1891 - Meerbeke 1975RouwbriefBAK045
Souffriaux MadeleineMeerbeke 1923 - Meerbeke 1990RouwbriefExtra034
Souffriaux MargarethaMeerbeke 1930 - Pollare 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Soufnanguel AlbertAnthisnes 1943 - Halle 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Soujan BrigitteHerten (Duitsland) 1951 - Zelzate 1995RouwbriefBAK045
Sourbron JefMunsterbilzen 1954 - Tongeren 2004RouwberichtBAK045
Sourbron LouisBilzen 1926 - Hasselt 2004RouwberichtBAK045
Sourdiacourt Marie-LouiseParike 1929 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Souren ErikDiepenbeek 1937 - Diepenbeek 2001RouwberichtBAK045
Souris JeanineGent 1939 - Sint-Denijs-Westrem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Soutmans AlineMechelen 1909 - Bonheiden 2009RouwberichtBak013
Souvage Béatrix HélèneIeper 1912 - Oostende 2003RouwberichtBAK045
Souvage Jacques Henri CorneelIeper 1932 - Gent 2007RouwberichtBAK045
Souvagie HenriLeffinge 1921 - 2010RouwbriefExtra013
Souvagie Pieter - JacobusLeffinge 1880 - Leffinge 1955RouwbriefBAK045
Souvereyns Christiaan JosephWellen 1929 - Diepenbeek 2000RouwberichtBAK045
Souvereyns JosephJesseren 1911 - Borgloon 2006RouwberichtBAK045
Souverijns Elise (Liske)Sint-Huibrechts-Hern 1915 - Vliermaal 2006RouwberichtBAK045
Souverijns GielHenis 1923 - Tongeren 2005RouwberichtBAK045
Souverijns RenéeAntwerpen 1926 - Genk 2005RouwberichtBAK045
Souveryns MauriceSlins 1920 - Tongeren 2005RouwberichtBAK045
Souxdorf RaoulIeper 1904 - Ieper 1989RouwbriefBAK045
Soyez Dany Renaix 1952 - Renaix 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spaas AlexandreGent 1990 - Gent 2017RouwberichtBGO_FVaalst201801
Spaas AlfonsHasselt 1926 - Hasselt 2004RouwberichtBAK045
Spadaccini PasqualeRoccamontepiano (Italië) 1928 - Hasselt 2006RouwberichtBAK045
Spaenenborgh PaulTurnhout 1920 - Turnhout 2008RouwbriefBak008
Spaenhoven EugeenAalst 1915 - Aalst 2001RouwbriefExtra003
Spaenhoven GabriëlleAalst 1892 - Aalst 1970RouwbriefExtra047
Spaenhoven GilbertAalst 1924 - Aalst 2018RouwbriefExtra056
Spaens AugustAalst 1886 - Aalst 1971RouwbriefExtra047
Spaens CosmasZwevezele 1897 - Ieper 1988RouwbriefBAK045
Spaens DelphineAalst 1915 - Aalst 1999RouwbriefExtra015
Spaens EmmyAalst 1923 - Wetteren 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Spaens MargrietBaardegem 1943 - Aalst 2016RouwbriefExtra056
Spaens MariaAalst 1928 - Denderleeuw 2004RouwbriefExtra015
Spaens PaulaAalst 1906 - Aalst 1993RouwbriefExtra019
Spaens RobertLebbeke 1930 - 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Spaens RogerAalst 1928 - Aalst 2001RouwbriefBAK045
Spaens ValeryAalst 1919 - Aalst 1990RouwbriefBAK045
Spaerkeer SandyZele 1967 - Aalst 2013RouwbriefExtra051
Spaey JanLeuven 1931 - Wezemaal 2004RouwbriefBAK045
Spaey MadeleineEeklo 1908 - Deerlijk 2002RouwberichtBAK045
Spagnaerts KamielNiel 1918 - Niel 1987RouwbriefExtra021
Spallier Adrien 1909 - 1999RouwbriefBak009
Span Christina, Joanna 1909 - 1984RouwbriefExtra002
Spanhove Evarist EmielKnesselare 1889 - Eeklo 1976RouwbriefBAK045
Spanhove GerardaKanegem 1912 - Vinkt 1996RouwbriefBAK045
Spanhove Joris - RouwberichtBak013
Spanhove MariaSleidinge 1908 - Gent 1983RouwbriefBAK045
Spanhove OmerSleidinge 1929 - Sleidinge 1996RouwbriefBAK045
Spanhove ValèreSleidinge 1924 - Borgerhout (Antwerpen) 2001RouwbriefBAK045
Spanhove Victor JozefKnesselare 1892 - Eeklo 1978RouwbriefBAK045
Spanhoven AlfredAalst 1924 - Erembodegem 1990RouwbriefBAK045
Spanhoven CelinaAalst 1905 - Aalst 1986RouwbriefBAK045
Spanhoven MarcelineErembodegem 1930 - Aalst 2008RouwbriefExtra007
Spanhoven OdetteNinove 1929 - Sint-Katherina-lombeek 2009RouwbriefExtra007
Spanjaard Serge - RouwberichtBAK045
Spanoghe HendrikGrembergen 1930 - Appels 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Spanoghe IrmaAalst 1902 - Aalst 1999RouwberichtBAK045
Spanoghe JozefAalst 1922 - Aalst 2001RouwbriefExtra019
Spanoghe JozefAalst 1922 - Aalst 2001RouwbriefBak013
Spanoghe JuliaBaasrode 1913 - Gent 2004RouwberichtBAK045
Spanoghe JulienDendermonde 1910 - Aalst 1978RouwbriefExtra026
Spanoghe MariaAalst 1904 - 1984RouwbriefExtra033
Spapen AnnaAntwerpen 1910 - Aartselaar 1999RouwbriefBak009
Spapen Frans 1930 - 2007RouwberichtBAK045
Spapen IrmaBudingen 1922 - Sint-Truiden 1983RouwbriefBAK045
Spapen WillyGeetbets 1956 - Wommersom 1975RouwbriefBAK045
Spapens Tony 1927 - Schepdaal 1999RouwbriefBAK045
Speck Hugo HippolietErembodegem 1937 - Erembodegem 1944BidprentDoos1B
Speck MarcelGeraardsbergen 1907 - Aalst 1974RouwbriefBAK045
Speck MarcelGeraardsbergen 1907 - Aalst 1974BidprentDoos1B
Speck PaulGeraardsbergen 1903 - Aalst 1981RouwbriefBAK045
Speck RenéErembodegem 1933 - Aalst 1993RouwbriefBAK045
Speeckaert AngèleAalst 1888 - Aalst 1967RouwbriefExtra047
Speeckaert AnthonyHalle 1971 - Ath 2002RouwbriefBAK045
Speeckaert EstellaGent 1938 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Speeckaert FirminSint-Pieters-Leeuw 1933 - Vlezenbeek 1999RouwbriefBAK045
Speeckaert FransGent 1903 - Gent 1952RouwbriefBAK045
Speeckaert IrmaMoorsel 1912 - Aalst 1988RouwbriefExtra056
Speeckaert JosephVilvoorde 1916 - Vilvoorde 1992RouwbriefBAK045
Speeckaert JozefVilvoorde 1946 - Asse 2005RouwbriefBAK045
Speeckaert MarcelBrussel 1924 - Wemmel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Speeckaert RaymondUrsel 1932 - Gent 1997RouwbriefBAK045
Speecke GabrielHandzame 1913 - Diksmuide 1996RouwbriefExtra024
Speecke MichelHandzame 1931 - Roeselare 1994RouwbriefBAK045
Speelman LouisSint-Niklaas 1919 - Sint-Niklaas 2008RouwbriefExtra004
Speelmans DirkBorgerhout (Antwerpen) 1898 - Brasschaat 1999RouwbriefBak009
Speelmans DirkBorgerhout (Antwerpen) 1898 - Brasschaat 1999RouwbriefBAK045
Speelmans DirkWilrijk (Antwerpen) 1962 - Ranst 2001RouwbriefBAK045
Speelmans GustaafDiepenbeek 1919 - Hasselt 2002RouwberichtBAK045
Speelmans JeannekeDiepenbeek 1928 - Diepenbeek 2003RouwberichtBAK045
Spegelaere FernandBrugge 1932 - Brugge 2000RouwberichtBAK045
Spegelaere OmerZandvoorde (Oostende) 1908 - Wilskerke 1996RouwbriefBAK045
Spegelaere ValèreZandvoorde (Oostende) 1904 - Oostende 1996RouwbriefBAK045
Spegelaere VictorZandvoorde (Oostende) 1913 - Zandvoorde (Oostende) 1991RouwbriefBAK045
Spekkens MariaHasselt 1927 - Hasselt 2007RouwberichtBAK045
Speleers AiméeBerchem 1907 - 1998RouwbriefBAK045
Speleers AliceBerchem 1902 - Kwaremont 1995RouwbriefBAK045
Speleers EmmaPetegem 1931 - Oudenaarde 2020RouwberichtBGO_FVaalst202002
Speleers JacquesGent 1928 - Kruishoutem 1983RouwbriefBAK045
Speleers JanErpe 1927 - Aalst 1999RouwbriefBAK045
Speleers Margareta - JuliaWortegem 1908 - Waregem 1992RouwbriefBAK045
Speleers Marie-LouBrussel 1940 - Wolvertem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Speleers PierreSchaarbeek 1932 - Sint-Lievens-Houtem 2006RouwbriefBAK045
Speleers RobertOudenaarde 1945 - Oudenaarde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Spelier YvonaNieuwmunster 1909 - Oostende 1990RouwbriefBAK045
Speliers HildaWetteren 1946 - Gent 2016RouwbriefBGO_FVaalst201810
Speliers MichelSint-Pieters-Kapelle 1944 - Vollezele 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Speliers SimonneSint-Lievens-Esse 1925 - Zottegem 2013RouwbriefExtra033
Speliers StefanBrussel 1989 - Geraardsbergen 2006RouwbriefExtra065
Spelkens Henri LeopoldVilvoorde 1869 - Vilvoorde 1954RouwbriefExtra035
Spelmans ErnestBorlo 1934 - Hasselt 2007RouwberichtBAK045
Spelmans PaulLes Waleffes 1938 - Sint-Truiden 2002RouwberichtBAK045
Speltdoorn AlbertSint-Maria-Oudenhove 1946 - Gent 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Speltdoorn Alphons, JosephErwetegem 1906 - Erwetegem 1995RouwberichtBAK045
Speltdoorn FilipAalst 1968 - X 2017RouwbriefBGOHK201703
Speltdoorn GeorgetteSint-Maria-Oudenhove 1928 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Speltdoorn GerdyZottegem 1976 - Sint-Lievens-Houtem 1993RouwbriefBAK045
Speltens AlineSint-Martens-Lennik 1944 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Spenninck NicoPoperinge 1977 - Quesnoy-sur-Deule (Frankrijk) 1998RouwbriefBAK045
Sperber Claus-ArminBraunschweig-Duitsland 1948 - Overijse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Speth Jacques FrédéricKapellen (Antw.) 1922 - Knokke-Heist 2008RouwbriefBak008
Speybroeck AntoineGent 1946 - Nazareth 2009RouwberichtBak013
Speybroeck AntoineGent 1946 - 2009RouwberichtBak013
Speybroeck KarelLedeberg (Gent) 1923 - Oostakker 2008RouwberichtExtra001
Speybrouck AlbertBlankenberge 1920 - Blankenberge 1984RouwbriefBAK045
Speybrouck EmielRoeselare 1866 - Roeselare 1941BidprentDoos1B
Speybrouck JosIeper 1930 - Varsenare 2008RouwberichtExtra001
Speybrouck JosIeper 1930 - Varsenare 2008RouwberichtExtra001
Speybrouck JozefKortrijk 1919 - Tielt 2000RouwberichtBAK045
Speybrouck JulienLedeberg (Gent) 1922 - Gent 2000RouwberichtBAK045
Speybrouck LydieBlankenberge 1914 - Wakken 2002RouwbriefBAK045
Speybrouck Michel, HendrikRoeselare 1888 - 1965RouwbriefBAK045
Spiegeleer MariaAspelare 1925 - Aalst 2006RouwbriefExtra062
Spiegeleer mariaAspelare 1925 - Aalst 2006RouwbriefExtra028
Spiers ClaraRonse 1909 - 1997RouwbriefBAK045
Spiers GodelieveRonse 1933 - Nukerke 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Spies MariaBorgerhout (Antwerpen) 1918 - Zoersel 2002RouwberichtBAK045
Spiesschaert MargarethaKanegem 1913 - Waregem 1993RouwbriefBAK045
Spiesschaert MariaAarsele 1920 - Zottegem 2000RouwbriefExtra033
Spiessens Alfons RafaëlHingene 1916 - Bornem 2001RouwberichtBAK045
Spiessens AlidaWaarschoot 1899 - Waarschoot 1995RouwbriefBAK045
Spiessens FransBornem 1937 - Gent 2006RouwberichtBAK045
Spiessens HenriBaasrode 1923 - Dendermonde 2007RouwbriefExtra005
Spiessens Jan, FransLonderzeel 1911 - Bornem 1975RouwbriefBAK045
Spiessens LeoHingene 1922 - Bornem 2002RouwberichtBAK045
Spiessens LouisBerchem (Antwerpen) 1922 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Spiessens Marie-JeanneBoom 1911 - Reet 1992RouwbriefBAK045
Spiessens MarietteBornem 1930 - Bornem 2008RouwbriefBak008
Spiessens Mria-LouisaLonderzeel 1899 - 1991RouwbriefBAK045
Spiessens WalterWillebroek 1958 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spiessens Willem Alfons AlbertMalderen 1917 - Aalst 1997RouwbriefBak039
Spiga FrancescoUSsana (Italië) 1931 - Hasselt 2003RouwberichtBAK045
Spigt Adriaan (Belein)Sint-Agatha-Berchem 1953 - Aalst 2008RouwbriefExtra016
Spildooren HildeTemse 1959 - Sint-Niklaas 2019RouwberichtBGO_FVaalst201911
Spileers HildaRonse 1951 - Ronse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Spileers Ivonne 0000 - 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Spileers WillyRonse 1942 - Ronse 2008RouwberichtExtra001
Spileers WillyRonse 1942 - Zwalm 2008RouwberichtExtra002
Spiliers GeorginaSint-Antelinks 1915 - Geraardsbergen 1995RouwbriefExtra032
Spiliers GustaafAspelare 1926 - Aalst 1986RouwbriefExtra033
Spiliers JozefAspelare 1957 - Aalst 2008RouwberichtExtra001
Spiliers JuliaSint-Antelinks 1918 - Aspelare 2012RouwbriefExtra032
Spiliers RobertNinove 1954 - Heldergem 2007RouwbriefExtra005
Spiliers RobertNinove 1954 - Heldergem 2007RouwbriefExtra028
Spiliers WillySint-Antelinks 1931 - Aalst 1993RouwbriefBAK045
Spillebeen AngelineMoorsele 1931 - Kortrijk 2009RouwberichtExtra002
Spillebeen EmielAdegem 1913 - Sijsele 1993RouwbriefBAK045
Spillebeen GeorgesIzegem 1921 - Hulste 2001RouwberichtBAK045
Spillebeen IrmaAdegem 1920 - Merelbeke 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Spillebeen MichelKoolskamp 1914 - Wolvertem 2013RouwbriefExtra034
Spillebeen OmerKoolskamp 1928 - Opwijk 2006RouwbriefBAK045
Spillebeen PrudentSint-Laureins 1910 - Sint-Laureins 1992RouwbriefBAK045
Spillebeen RachelOekene 1922 - Oudergem 1990RouwbriefBAK045
Spillier AdrianaAartrijke 1905 - Torhout 1986RouwbriefBAK045
Spillier GustaafTorhout 1933 - Gistel 1996RouwbriefBAK045
Spillier SimonneOostende 1930 - Aalst 2003RouwbriefBAK045
Spincemaille GudrunDeerlijk 1930 - Gent 2007RouwberichtBAK045
Spincemaille JanRumbeke 1959 - Beerzel 2001RouwberichtBAK045
Spinette AlbertHennuyères 1910 - Rebecq 1987RouwbriefBAK045
Spinette MargarethaWieze 1907 - Lebbeke 1995RouwbriefBAK045
Spinette PaulWieze 1950 - Oudegem 2002RouwbriefExtra026
Spinette VirginieMoorsel 1921 - Aalst 2013RouwbriefExtra032
Spinnael JozefNieuwenrode 1923 - Zemst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Spinnael MauriceHumbeek 1923 - Bonheiden 2003RouwbriefBAK045
Spinnoy DanielRamsdonk 1953 - Edegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Spinnoy EmielMerchtem 1949 - Aalst 2011RouwbriefExtra022
Spinnoy FrançoisAnderlecht 1917 - Sint-Ulriks-Kapelle 2000RouwbriefBAK045
Spinnoy GhislaineDilbeek 1946 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spinnoy IsabellaBrussegem 1910 - Jette 1996RouwbriefBAK045
Spinnoy MariaDilbeek 1919 - Ninove 2004RouwbriefBAK045
Spinnoy Maria-MagdalenaDilbeek 3494 - Dilbeek 1984RouwbriefExtra059
Spinnoy Marie-JeanneCharlottenburg 1944 - Appelterre-Eichem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Spinnoy PaulAsse 1948 - Jette 2002RouwbriefBAK045
Spinnoy VictorineDilbeek 1912 - Asse 2000RouwbriefBAK045
Spinoy AdelinOpwijk 1943 - Aalst 2006RouwbriefBAK045
Spinoy Alice - RouwbriefBAK045
Spinoy AnnaOpwijk 1915 - Opwijk 2000RouwbriefBAK045
Spinoy EmielOpwijk 1909 - Aalst 1993RouwbriefBAK045
Spinoy FransOpwijk 1905 - Opwijk 2005DOCBAK045
Spinoy Ivo PetrusOpwijk 1919 - Dendermonde 2001RouwbriefBAK045
Spinoy JozefMeldert 1933 - Vlezenbeek 2003RouwbriefBAK045
Spinoy JulienOpwijk 1943 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Spinoy LivinaOpwijk 1947 - Opwijk 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spinoy MarcelOpwijk 1926 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Spinoy MarcelOpwijk 1932 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201702
Spinoy MarcelOpwijk 1932 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Spinoy MarcelOpwijk 1937 - Buggenhout 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Spinoy Maria PaulinaOpwijk 1932 - 2004DOCBAK045
Spinoy PaulaOpwijk 1937 - Lebbeke 2014RouwbriefExtra052
Spinoy PaulineOpwijk 1923 - Aalst 1993DOCBAK045
Spinoy Suzanne 1935 - 2020RouwberichtBGO_FVaalst202007
Spins Rachel TheresiaAalst 1907 - Aalst 1984RouwbriefBAK045
Spins TrinetteErpe 1973 - Aalst 1960RouwbriefExtra047
Spiritus Elisabeth LeonieSint-Truiden 1898 - Sint-Truiden 1978RouwbriefBAK045
Spiritus EmielDuras 1934 - Leuven 2004RouwberichtBAK045
Spitael FrederikBuggenhout 1910 - Londerzeel 1974RouwbriefBAK045
Spitael LouisBuggenhout 1933 - Aalst 2003RouwbriefBAK045
Spitaels AgnesOpbrakel 1937 - Brakel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Spitaels AlbertFlobecq 1910 - Flobecq 1976RouwberichtBAK045
Spitaels AlfredEverbeek 1900 - Parike 1996RouwbriefBAK045
Spitaels AlidaNederbrakel 1924 - Brakel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Spitaels AndréOnkerzele 1934 - Geraardsbergen 1998RouwbriefBAK045
Spitaels AntoinetteAnderlecht 1929 - Zottegem 2020RouwberichtBGO_FVaalst202002
Spitaels AxelZandbergen 1939 - Asse 2010RouwbriefExtra013
Spitaels ChristianeAalst 1938 - Namur 2002RouwberichtBAK045
Spitaels FransNieuwerkerken (Aalst) 1934 - Aalst 1997RouwbriefBAK045
Spitaels GodelieveOverboelare 1939 - Aalst 2014RouwbriefExtra034
Spitaels HildaBalegem 1927 - Balegem 2003RouwbriefBAK045
Spitaels IreneAalst 1935 - Aalst 2001RouwbriefExtra008
Spitaels IrmaBambrugge 1916 - Erwetegem 2005RouwbriefBAK045
Spitaels JacquesGeraardsbergen 1933 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Spitaels Jean-PierreHerne 1951 - Herne 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Spitaels Jean-PierreSint-Katherina-Lombeek 1952 - Bornem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Spitaels LucienOnkerzele 1937 - Geraardsbergen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Spitaels MarcOpbrakel 1951 - Zottegem 2019RouwberichtBGO_FVaalst201905
Spitaels MarcelVelzeke 1931 - Velzeke 2002RouwbriefBAK045
Spitaels Maria ClaraDeftinge 1906 - Zottegem 1997RouwbriefBAK045
Spitaels MarietteLokeren 1956 - Sint-Niklaas 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Spitaels MathieuSint-Lievens-Houtem 1967 - Moortsele 2004RouwbriefBAK045
Spitaels MichelSint-Lievens-Houtem 1936 - Sint-Lievens-Houtem 2008RouwbriefExtra007
Spitaels NorbertEverbeek 1931 - Gent 2001RouwbriefBAK045
Spitaels PaulZottegem 1969 - Gent 1990RouwbriefBAK045
Spitaels PaulaParike 1929 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Spitaels Petrus-RenaatItterbeek 1925 - Lennik 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Spitaels RachelArbre (Ht.) 1938 - Brussel 1996RouwbriefBAK045
Spitaels RolandSt-Maria-Oudenhove (Brakel 1943 - Zottegem 2008RouwbriefBak008
Spitaels RolandSint-Maria-Oudenhove (Brakel 1943 - Zottegem 2008RouwberichtExtra002
Spitaels RomainGeraardsbergen 1933 - Geraardsbergen 2012RouwbriefExtra032
Spitaels SabineGent 1967 - Gentbrugge 1992RouwbriefBAK045
Spitaels SoniaZottegem 1958 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spitaels SuzanneDeftinge 1931 - Deftinge 2001RouwbriefBAK045
Spitaels SuzyHerne 1934 - Herne 2012RouwbriefExtra032
Spits AugustaMorkhoven 1911 - Lier 1999RouwbriefBAK045
Spits EvaristHeist-Op-Den-Berg 1934 - Bonheiden 1994RouwbriefBAK045
Spits JeanHerstal 1922 - Vlijtingen 2005RouwberichtBAK045
Spits Jozef AlfonsPutte 1907 - Bonheiden 1996RouwbriefBAK045
Spits MariaMorkhoven 1909 - 1996RouwbriefBAK045
Spittael SerafienEeklo 1913 - Eeklo 1998RouwbriefBAK045
Spittaels ArthurAalst 1885 - Aalst 1977RouwbriefExtra050
Spittaels BeatrixAalst 1943 - Aalst 1986RouwbriefBAK045
Spittaels CamilleAalst 1899 - Aalst 1968RouwbriefExtra047
Spittaels EgideAalst 1883 - Aalst 1962RouwbriefExtra017
Spittaels FransAalst 1915 - Aalst 1994RouwbriefExtra028
Spittaels Gabriëla IsabellaOudegem 1905 - Dendermonde 1991RouwbriefBAK045
Spittaels GerardSint-Gillis-bij-Dendermonde 1910 - Gent 1991RouwbriefBAK045
Spittaels GermaineSint-Gillis-Dendermonde 1907 - Gent 1991RouwbriefExtra033
Spittaels JacobusAalst 1923 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Spittaels Jan-Baptist FransAalst 1906 - Aalst 1975RouwbriefBAK045
Spittaels Leontina JoannaAalst 1892 - Aalst 1978RouwbriefExtra003
Spittaels Ludovica, Camilla, MariaOudegem 1915 - Dendermonde 1995RouwbriefBAK045
Spittaels MathildisOudegem 1908 - Dendermonde 1998RouwbriefExtra004
Spittaels OdileAalst 1896 - Aalst 1984RouwbriefBAK045
Spittaels OmerLede 1908 - Lede 1993RouwbriefExtra024
Spittaels RenéBloemendaal (Nederland) 1916 - Aalst 1983RouwbriefBAK045
Spittaels Simonne 1946 - 1993RouwbriefBAK045
Spittaels WillyUkkel 1934 - Grimbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Spletinx Anna-MariaEvere 1906 - Vilvoorde 2002RouwberichtBAK045
Spletinx HenriHalle 1928 - Buizingen 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Splingaer AngelaHerne 1923 - Sint-Katherina-Lombeek 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Spoelders CatharinaRamsdonk 1930 - Reet 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Spoelders CecileMalderen 1944 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201702
Spoelders Frans GeorgesAntwerpen 1913 - Hove 2001RouwberichtBAK045
Spoelders GabriellaZemst 1932 - Mechelen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Spoelders JeanneMalderen 1938 - Londerzeel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Spoelders Marcel 1880 - 1960RouwberichtExtra040
Spoelders OctaviaZemst 1928 - Kapelle-op-den-Bos 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Spoelders VictorHombeek 1926 - Mechelen 2019RouwberichtBGO_FVaalst201909
Spolspoel ElisabethVilvoorde 1899 - Vilvoorde 1986RouwbriefBAK045
Spolspoel FrancisAsse 1951 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Spooren JosephOverpelt 1895 - Overpelt 1984RouwbriefExtra004
Sportmans AdèleEkeren (Antwerpen) 1920 - Wilrijk (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Sprangers AbelGavere 1923 - Gavere 1998RouwbriefBAK045
Sprangers André PrudentGrotenberge 1926 - Hillegem 2002RouwbriefExtra033
Sprangers AUgustinusRijkevorsel 1863 - Schoten 1939RouwbriefBAK045
Sprangers Clara-ClementineVelzeke-Ruddershove 1924 - Zottegem 2016RouwbriefBGO_FVaalst201810
Sprangers EdwardOombergen 1898 - Zottegem 1975RouwbriefExtra033
Sprangers FinneHoogstraten 1916 - Loenhout 2000RouwbriefBak009
Sprangers JuliaanAsper 1911 - Oudenaarde 2003RouwbriefBAK045
Sprangers JulienVelzeke 1932 - Zottegem 2003RouwbriefBAK045
Sprangers Leonce, AlbertGavere 1886 - Gavere 1981RouwbriefBAK045
Sprangers LizaMinderhout 1917 - Turnhout 2008RouwbriefBak008
Sprangers Marie GermaineGrotenberge 1900 - Zottegem 1978RouwbriefExtra060
Sprangers MarleenZottegem 1957 - Gavere 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Spranghers AndréVelzeke 1932 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201701
Spranghers AndreVelzeke 1932 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201702
Spranghers AndréVelzeke 1940 - Vlezenbeek 2008RouwberichtExtra002
Spranghers Elza GabriëlBorsbeke 1944 - Gent 2007RouwbriefExtra003
Spranghers GeorgetteChevilly-FR 1925 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201808
Spranghers JhonnyZottegem 1954 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Spranghers LeonVelzeke 1930 - Zottegem 2002RouwbriefBAK045
Spranghers LucienRoborst 1925 - Aalst 1996RouwbriefBAK045
Spranghers RaphaëlRessegem 1935 - Leuven 1999RouwbriefExtra003
Spranghers RobertineVelzeke 1913 - Zottegem 1997RouwbriefBAK045
Spranghers RogerBalegem 1923 - Brakel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Spranghers Valeer - GeorgesHerzele 1929 - Herzele 1991RouwbriefBAK045
Sprankenis CatharinaMolenbeersel 1922 - Hasselt 2006RouwberichtBAK045
Spreeuwers JeanneOpglabbeek 1930 - Overpelt 2007RouwberichtBAK045
Spreeuwers MauriceOpglabbeek 1928 - Genk 2003RouwberichtBAK045
Sprengers AlbertItegem 1911 - Itegem 1984RouwbriefBAK045
Sprengers AlfonsItegem 1900 - Itegem 1983RouwbriefBAK045
Sprengers AliceItegem 1929 - Lier 2004RouwbriefBAK045
Sprengers EugèneLeuven 1920 - Leuven 2002RouwberichtBAK045
Sprengers GuidoLanden 1929 - Wilrijk (Antwerpen) 2002RouwberichtBAK045
Sprengers JacquesLanden 1930 - Wilrijk (Antwerpen) 2006RouwberichtBAK045
Sprengers LouisItegem 1907 - Lier 1983RouwbriefBAK045
Sprengers MarthaItegem 1909 - Itegem 1996RouwbriefBAK045
Sprenghers IrmaItegem 1912 - Lier 1998RouwbriefBAK045
Sprenghers MarthaNoorderwijk 1894 - Lier 1978RouwbriefBAK045
Spreutels ClementineDuisburg 1911 - Vossem 1997RouwbriefBAK045
Spriet AndréWingene 1908 - Ieper 1979RouwbriefBAK045
Spriet Bertha, CarolaWingene 1905 - Tielt 1984RouwbriefBAK045
Spriet DesiréZwevezele 1930 - Gent 1987RouwbriefBAK045
Spriet Elisa MariaRoeselare 1878 - Roeselare 1941BidprentDoos1B
Spriet Gentil-Armand-CorneliusIchtegem 1920 - Brugge 1984RouwbriefBAK045
Spriet GerardWingene 1924 - Tielt 1995RouwbriefBAK045
Spriet HilaireTielt 1908 - Pittem 1987RouwbriefBAK045
Spriet Josef-AmandIchtegem 1916 - Brugge 1974RouwbriefBAK045
Spriet JosephRollegem 1906 - Kortrijk 1992RouwbriefBAK045
Spriet LeoKoekelare 1908 - Koekelare 1971RouwbriefBAK045
Spriet MargrietTielt 1914 - Tielt 1989RouwbriefBAK045
Spriet Maria-MargaretaIzegem 1898 - Roeselare 1986RouwbriefBAK045
Spriet OmerWingene 1922 - Wingene 1998RouwbriefBAK045
Spriet PaulaBrugge 1931 - Aalter 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Spriet RobertTielt 1920 - Pittem 2010RouwbriefExtra013
Spriet Sidonia - AugustaEgem 1904 - Herne 1974RouwbriefBAK045
Springael HendrikHalle 1953 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Springael JosephAlsemberg 1926 - Beersel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Springael JulienDworp 1937 - Leuven 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Springael LeopoldLembeek 1926 - Merchtem 2013RouwbriefExtra035
Springael PetrusDilbeek 1929 - Sint-Pieters-Leeuw 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Springer JacquesTienen 1924 - Tienen 2007RouwberichtBAK045
Sprockeels SimoneHeverlee 1920 - Leuven 2008RouwbriefBak008
Spruyt AlfonsHallaar 1905 - Lier 1988RouwbriefBAK045
Spruyt BerthaAntwerpen 1924 - Dendermonde 2006RouwbriefBAK045
Spruyt Camille-TheophileLebbeke 1870 - Lebbeke 1959BidprentExtra040
Spruyt CatharinaHoogkarspel (Nederland) 1920 - Erpe 2000RouwbriefBAK045
Spruyt CelineHeist-Op-Den-Berg 1907 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Spruyt Celine EvelineLaarne 1924 - Wetteren 2003RouwbriefExtra030
Spruyt DanielLeuven 1945 - 1997RouwbriefExtra062
Spruyt EmielHombeek 1934 - Kapelle-op-den-Bos 2008RouwberichtExtra004
Spruyt EmileSint-Gillis-bij-Dendermonde 1927 - Buggenhout 2002RouwbriefBAK045
Spruyt FreddyWetteren 1945 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Spruyt GermaineMechelen 1906 - Bonheiden 1991RouwbriefBAK045
Spruyt GilbertBerchem (Antwerpen) 1940 - 's Gravenwezel 1999RouwbriefBak009
Spruyt GilbertLaarne 1946 - Wetteren 2008RouwbriefExtra002
Spruyt GustaafMechelen 1907 - Mechelen 1982RouwbriefBAK045
Spruyt HortenseLeest 1924 - Kapelle-op-den-Bos 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Spruyt IrèneLaarne 1925 - Kalken 1998RouwbriefBAK045
Spruyt JeanBilzen 1930 - Hasselt 2002RouwberichtBAK045
Spruyt Jean Marie Jozef Cécile RogerWetteren 1946 - Gent 1992RouwbriefExtra036
Spruyt JeanneVilvoorde 1915 - Vilvoorde 2006RouwbriefExtra024
Spruyt JeannetteVilvoorde 1921 - Vilvoorde 1996RouwbriefBAK045
Spruyt JosephineMechelen 1906 - Onze-Lieve-Vrouw-Waver 1995RouwbriefBAK045
Spruyt JozefLebbeke 1934 - Lebbeke 2000RouwbriefBAK045
Spruyt JulesKortenberg 1911 - Heverlee 1999RouwberichtBAK045
Spruyt KarelAntwerpen 1917 - Deurne (Antwerpen) 1999RouwbriefBak009
Spruyt KristelVilvoorde 1970 - Aalst 2005RouwbriefBAK045
Spruyt Leonie RosalieBuggenhout 1908 - Jette 1983RouwbriefExtra036
Spruyt LeontineLebbeke 1905 - Lebbeke 1991RouwbriefExtra033
Spruyt LouisaBuggenhout 1932 - Buggenhout 2007RouwbriefBAK045
Spruyt MagdaWetteren 1960 - Serskamp 2000RouwbriefExtra020
Spruyt Maria HelenaLebbeke 1905 - Dendermonde 1998RouwbriefBAK045
Spruyt Marie-LouiseBrugge 1915 - Brugge 1997RouwbriefBAK045
Spruyt Marie-ThereseVilvoorde 1937 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Spruyt MarthaLaarne 1900 - Wetteren 1997RouwbriefBAK045
Spruyt MellaEssen 1958 - Brasschaat 2009RouwberichtExtra002
Spruyt PaulaBuggenhout 1933 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Spruyt PaulineBilzen 1903 - Heer 1993RouwbriefBAK045
Spruyt Pieter-PhilippeLebbeke 1873 - Lebbeke 1949BidprentExtra040
Spruyt RogerVilvoorde 1930 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Spruyt RogerTernat 1945 - Sint-Katherina-Lombeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Spruyt RosaAntwerpen 1913 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Spruyt VicVilvoorde 1955 - Dénia-Spanje 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Spruytte Albert - MichelStaden 1911 - Zarren 1988RouwbriefBAK045
Spruytte André FrançoisStaden 1910 - Roeselare 1988RouwbriefBAK045
Spruytte GermaineOostnieuwkerke 1896 - Ieper 1985RouwbriefBAK045
Spruytte JozefAalbeke 1926 - Roeselare 1994RouwbriefBAK045
Spruytte KatrienRoeselare 1965 - Roeselare 2008RouwbriefBak008
Spruytte Maria - MargarethaStaden 1914 - Roeselare 1993RouwbriefBAK045
Spruytte MauritsStaden 1914 - Roeselare 1987RouwbriefBAK045
Spruytte MichelAalbeke 1923 - Roeselare 2009RouwberichtBak013
Spruytte PaulRumbeke 1933 - Gent 2001RouwberichtBAK045
Spruytte RenéStaden 1926 - Anderlecht 2003RouwberichtBAK045
Spruytte SimonneEtterbeek 1920 - Roeselare 1971RouwbriefBAK045
Spruytte TomRoeselare 1977 - Gent 2004RouwberichtBAK045
Spruytte Victor FrankDetoit (Michigan USA) 1914 - Gentbrugge 1993RouwbriefBAK045
Spyckerelle JozefLoker 1889 - Roeselare 1965RouwbriefBAK045
Spyns PatrickBrugge 1961 - Brugge 1993RouwbriefExtra024
Squire AnZottegem 1971 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Ssansens LucienVlissegem 1938 - De Haan 2005RouwberichtBak043
Ssantens Maria AnnaLovendegem 1905 - Eeklo 1995RouwbriefBak043
Stach Marianne JozefaBacs 1916 - Gent 2010RouwbriefExtra013
Stache MarcelHalle 1954 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Stadéus AndréWachtebeke 1926 - Gent 2001RouwbriefExtra005
Stadtfeld VictorinaAalst 1932 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Stael ArseneKoekelare 1920 - Koekelare 1998RouwbriefExtra024
Stael MargrietIchtegem 1912 - Jabbeke 2000RouwberichtBak018
Staelens AdolfGent 1929 - Maaseik 2008RouwberichtExtra001
Staelens AlbertAmougies 1925 - Ronse 1991RouwbriefExtra035
Staelens AliceWortegem 1904 - Wortegem 1993RouwbriefBak014
Staelens AndreNokere 1941 - Waregem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Staelens AnnemieAalst 1957 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Staelens ConstantMoorsel 1912 - Aalst 1987RouwbriefExtra050
Staelens EricAvelgem 1925 - Schilde 2008RouwbriefBak008
Staelens Frans FelicienSint-Gillis-Dendermonde 1903 - Hamme 1991RouwbriefExtra033
Staelens GuntherAsse 1975 - Aalst 2001RouwbriefExtra008
Staelens GuntherAsse 1975 - Aalst 2001RouwbriefVDVoord_Moorsel
Staelens InesGent 1966 - Schellebelle 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Staelens IrmaWetteren 1929 - Dendermonde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Staelens JeanAntwerpen 1938 - Gent 1991RouwbriefExtra030
Staelens JoséPoelkapelle 1924 - Houthulst 2008RouwbriefBak008
Staelens JulienKoekelare 1915 - Oostende 1998RouwbriefExtra024
Staelens LeopoldHerdersem 1912 - Gent 1997RouwbriefExtra028
Staelens MarcAalst 1956 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Staelens MarcelHerdersem 1931 - Herdersem 2003RouwbriefExtra007
Staelens MarcelIddergem 1938 - Hoeilaart 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Staelens MauriceKoekelare 1924 - Torhout 1998RouwbriefExtra024
Staelens MauriceGent 1939 - Knokke-Heist 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Staelens PaulaVladslo 1925 - Leuven 1997RouwbriefExtra024
Staelens RichardWachtebeke 1932 - Mere 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Staels Adriaan RufinIddergem 1919 - Oppem-Meise 2009RouwbriefExtra012
Staels Annie 1942 - 2008RouwbriefExtra015
Staels BerthaIddergem 1919 - Aalst 2008RouwbriefExtra056
Staels DeniseNinove 1924 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Staels EtienneDenderleeuw 1937 - Aalst 1998RouwbriefExtra043
Staels Franciscus XaveriusIddergem 1905 - Sijsele 1980RouwbriefExtra047
Staels Gabriëlle RufinaWestrem 1903 - Erembodegem 1991RouwbriefExtra062
Staels Gabriëlle RufinaWestrem 1903 - Erembodegem 1991RouwbriefExtra064
Staels JefkeNinove 1925 - Ninove 2012RouwbriefExtra026
Staels JeromeDenderleeuw 1929 - Aalst 2013RouwbriefExtra026
Staels JerômeDenderleeuw 1929 - Aalst 2013RouwbriefExtra034
Staels JeromeDenderleeuw 1929 - Aalst 2013RouwbriefExtra041
Staels LenaIddergem 1920 - Iddergem 2010RouwbriefExtra013
Staels Maria JosephineIddergem 1921 - Aalst 2008RouwberichtExtra001
Staels RaymondIddergem 1932 - Aalst 2013RouwbriefExtra026
Staels RaymondIddergem 1932 - Aalst 2013RouwbriefExtra041
Staels RufinIddergem 1926 - Aalst 2001RouwbriefExtra015
Staels SimoneNinove 1923 - Aalst 2015RouwbriefExtra051
Staes AnnyAntwerpen 1920 - Wilrijk (Antwerpen) 2009RouwberichtBak013
Staes LucienGrembergen 1923 - Aalst 2009RouwbriefExtra007
Staes Luc-Pulcherie-LeopoldKorbeek-Lo 1945 - 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Staes MariaRetie 1932 - Hoogstraten 2008RouwbriefBak008
Staes Maria LivinaAntwerpen 1912 - Berchem (Antwerpen) 2008RouwbriefBak008
Staes MarjolijnHalle 1965 - leuven 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Staes RogerGent 1927 - Gent 2008RouwbriefExtra005
Staes WardRijkevorsel 1920 - Malle 2008RouwbriefBak008
Staes WillySint-Niklaas 1944 - Temse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Staes YvetteNinove 1938 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Stagier YolandeIzegem 1940 - Leuven 2008RouwberichtExtra004
Stalenburg Pieternella 1923 - 1999RouwbriefBak009
Stalens AgnesLichtervelde 1924 - Lebbeke 2007RouwbriefExtra004
Stalens AgnesLichtervelde 1924 - Lebbeke 2007RouwbriefVDVoord_Moorsel
Stallaert AnnDendermonde 1968 - Baasrode 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Stallaert DelphineErpe 1922 - Aalst 2009RouwbriefExtra023
Stallaert FernandDendermonde 1930 - Aalst 1992RouwbriefExtra033
Stallaert LouisLebbeke 1928 - Dendermonde 1991RouwbriefExtra005
Stallaert MargueriteSint-Jans-Molenbeek 1922 - Sint-Jans-Molenbeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stallaert MariaAsse 1915 - Asse 1995RouwbriefExtra023
Stallaert Marie-LouiseTernat 1941 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201701
Stallaert Marie-LouiseTernat 1941 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201702
Stallaert PatriciaDendermonde 1961 - 2008RouwbriefExtra006
Stalmans DianeLeuven 1955 - Wilsele 2009RouwberichtExtra002
Stalmans LeopoldMerchtem 1927 - Aalst 2015RouwbriefExtra049
Stalpaert Achiel CornelusErpe 1908 - Aalst 1987RouwbriefExtra006
Stalpaert AlbertErpe 1927 - Brakel 1985RouwbriefExtra060
Stalpaert Alfons NicodemusErpe 1891 - Aalst 1972RouwbriefExtra006
Stalpaert AliceErpe 1924 - Aalst 2010RouwbriefExtra015
Stalpaert AliceErpe 1924 - Erpe 1989RouwbriefExtra006
Stalpaert AlmaErpe 1919 - Erpe 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Stalpaert AlphonsinaErpe 1915 - Mere 1995RouwbriefExtra026
Stalpaert AnnyElsene 1933 - Aalst 2007RouwbriefExtra015
Stalpaert BerthaSint-Pieters-Kapelle (Bt.) 1908 - Herne 2009RouwbriefExtra016
Stalpaert BerthaSint-Lievens-Esse 1922 - Zottegem 2005RouwbriefExtra007
Stalpaert Bertha AngelaOetingen 1926 - Leerbeek 2003RouwbriefExtra008
Stalpaert CamillaAalst 1934 - Erembodegem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Stalpaert CelestineErpe 1903 - Aalst 1985RouwbriefExtra006
Stalpaert Celestine MariaErpe 1915 - Aalst 2000RouwbriefExtra026
Stalpaert CelinaErpe 1914 - Aalst 1992RouwbriefExtra026
Stalpaert DeniseErpe 1936 - Aaigem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Stalpaert EdgardDenderwindeke 1938 - Ninove 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Stalpaert ElisabethErpe 1930 - Erpe 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Stalpaert GastonVollezele 1930 - Herentals 2008RouwberichtExtra001
Stalpaert Georges LouisDenderwindeke 1910 - Ninove 1993RouwbriefExtra034
Stalpaert GeorgetteVollezele 1928 - Aalst 2005RouwbriefExtra015
Stalpaert GermaineErpe 1919 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201701
Stalpaert GermaineErpe 1919 - Aalst 2017RouwbriefExtra049
Stalpaert GilberteVollezele 1947 - Asse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stalpaert HenriImpe 1923 - Aalst 1977RouwbriefExtra050
Stalpaert HubertAalst 1933 - Aalst 2005RouwbriefExtra003
Stalpaert JeanneErpe 1928 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Stalpaert Joanna MarietteHaaltert 1926 - Aalst 2008RouwbriefExtra004
Stalpaert JohnAalst 1941 - Aalst 2007RouwbriefExtra060
Stalpaert JohnyAalst 1941 - 2007RouwbriefExtra009
Stalpaert JoséAalst 1936 - Aalst 2002RouwbriefExtra006
Stalpaert JuliaImpe 1927 - Aalst 2009RouwbriefExtra019
Stalpaert LaurentOordegem 1930 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Stalpaert Leo Aalst 1910 - Aalst 1982RouwbriefExtra050
Stalpaert LouisAalst 1907 - Aalst 1992RouwbriefExtra026
Stalpaert LucienErpe 1913 - Aalst 1979RouwbriefExtra006
Stalpaert MarcelHofstade (O.-Vl.) 1930 - Asse 2016RouwbriefExtra058
Stalpaert MariaErpe 1920 - Erpe 2010RouwbriefExtra026
Stalpaert Maria RachelWetteren 1895 - Gent 1967RouwbriefExtra028
Stalpaert MauriceErpe 1931 - Impe 2009RouwbriefExtra026
Stalpaert Michel RichardErpe 1908 - Erpe 1997RouwbriefExtra019
Stalpaert OctaafErpe 1905 - Aalst 1970RouwbriefExtra006
Stalpaert RemiErpe 1909 - Aalst 1989RouwbriefExtra060
Stalpaert RomanieErpe 1898 - Mere 1984RouwbriefExtra026
Stammeleer CamielSint-Lievens-Esse 1922 - Sint-Lievens-Esse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Stammen JosAchel 1927 - Antwerpen 2009RouwberichtBak013
Standaert Andrea-GerardaWingene 1925 - Kluisbergen 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Standaert AngeleEeklo 1916 - Eeklo 1987RouwbriefExtra005
Standaert AnnemieGent 1940 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Standaert Arnold, CasimirWaarschoot 1887 - Gent 1965RouwbriefExtra002
Standaert CelineEssene 1942 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Standaert ClothildeWelle 1885 - Aalst 1975RouwbriefExtra036
Standaert Gaudentius TheofielNieuwerkerken 1929 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201701
Standaert GilbertEgem 1917 - Middelkerke 1996RouwbriefExtra024
Standaert HelenaAdegem 1902 - Sijsele 1990RouwbriefExtra005
Standaert HendrikHingene 1914 - Mechelen 1999RouwbriefBak009
Standaert HenriErpe 1929 - Erpe 2017RouwbriefBGOHK201701
Standaert HermanAalst 1943 - Aalst 1978RouwbriefExtra050
Standaert HildaRavels 1929 - Westmalle 1999RouwbriefBak009
Standaert HonoréOttergem 1908 - Aalst 1984RouwbriefExtra035
Standaert HonoréOttergem 1908 - Aalst 1984RouwbriefExtra041
Standaert IvonneOphasselt 1920 - Aalst 2010RouwbriefExtra019
Standaert JozefWestrem 1930 - Oordegem 2014RouwbriefExtra041
Standaert KamielWelle 1883 - Welle 1960RouwbriefExtra036
Standaert LeonAalst 1914 - Aalst 1982RouwbriefExtra026
Standaert LucienZomergem 1939 - Eeklo 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Standaert MagdaBambrugge 1950 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Standaert MarcelNinove 1921 - Meerbeke 2001RouwbriefExtra041
Standaert MarcelNinove 1921 - Meerbeke 2001RouwbriefExtra051
Standaert MarianneEeklo 1961 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Standaert Marie-JozefOttergem 1932 - Oostende 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Standaert MiaGent 1932 - Sint-Truiden 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Standaert OvideMariakerke 1939 - Neerijse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Standaert ProsperNinove 1871 - Ninove 1948RouwbriefExtra064
Standaert ProsperWelle 1891 - Aalst 1980RouwbriefExtra064
Standaert Remi EmileErpe 1936 - Aalst 1983RouwbriefExtra006
Standaert RenéWestrem 1927 - Aalst 2009RouwbriefExtra019
Standaert RolandEke 1950 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Standaert SteveAsse 1967 - Gent 1989RouwbriefExtra006
Standaert Suzanna AdelinaOttergem 1931 - Gent 1979RouwbriefExtra035
Standaert WilfriedZottegem 1952 - Denderhoutem 2017RouwbriefBGOHK201703
Standaert WillyOttergem 1934 - Vlezenbeek 2008RouwbriefExtra030
Stapels BerthaSint-Genesius-Rode 1920 - Lennik 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Stappaerts JanBorgerhout (Antwerpen) 1946 - Antwerpen 2008RouwbriefBak008
Stappers FransDeurne (Antwerpen) 1937 - Zwijndrecht 1999RouwbriefBak009
Stappers JanMortsel 1923 - Brasschaat 2000RouwbriefBak009
Stappers Koenraad EdwardMortsel 1922 - Averbode 1999RouwbriefBak009
Stappers LucienneAntwerpen 1912 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Stas ClaraVilvoorde 1922 - Jette 2017RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stas ElisaSint-martens-Lennik 1931 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Stas JanAnderlecht 1940 - Leuven 2014RouwbriefExtra036
Stas JeanVilvoorde 1927 - Brussel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Stas JulesLubbeek 1945 - Leuven 2008RouwbriefBak008
Stas RogerBurdinne 1924 - Wondelgem 2009RouwberichtBak013
Stas WillyWaasmunster 1935 - Merksem (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Stasse RolandBrussel 1960 - Laken 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Stassijns Joannes CyrilleBuggenhout 1903 - Buggenhout 1982RouwbriefExtra064
Stassijns Marcelle 1928 - Moerzeke 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Stassijns Maurice LeopoldBuggenhout 1906 - Dendermonde 1982RouwbriefExtra064
Stassyns JackyLebbeke 1938 - Dendermonde 2019RouwberichtBGO_FVaalst201909
Stassyns LeonLebbeke 1934 - Vilvoorde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Stassyns LucMoorsel 1926 - Aalst 2014RouwbriefExtra056
Stassyns LucAsse 1950 - Asse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stassyns Marie-ThérèseMoorsel 1928 - Geraardsbergen 2014RouwbriefExtra056
Stassyns WillyAsse 1943 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Staut RobertBeveren (Leie) 1924 - Beveren (Leie) 2000RouwbriefBak009
Stautemans NadineWetteren 1954 - Gent 2008RouwbriefBak008
Stautemas Maria AnnaGrotenberge 1898 - Zottegem 1990RouwbriefExtra033
Stautemas OdilonWetteren 1935 - Lede 1998RouwbriefExtra024
Staveaux ReinhardHalle 1962 - Aaigem 1998RouwbriefExtra020
Steegmans JozefDiepenbeek 1924 - Diepenbeek 2008RouwberichtExtra001
Steegmans PaulMortsel 1927 - Lier 1999RouwbriefBak009
Steeland ElisaIngooigem 1919 - Kortrijk 2008RouwbriefBak008
Steelandt GabrielleAalst 1920 - Aalst 1971RouwbriefExtra047
Steels AliceSint-Niklaas 1906 - Sint-Niklaas 1994RouwbriefExtra030
Steels CélineDrogenbos 1909 - Gent 1989RouwbriefExtra030
Steels EtienneHamme 1929 - Sint-Niklaas 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Steels Gerard-EmielLaarne 1915 - Aalst 1986RouwbriefExtra056
Steels Gustaaf OscarLoker 1909 - 1996RouwbriefExtra013
Steeman Agnes AdelineMespelare 1903 - Gijzegem 1974RouwbriefExtra004
Steeman AnnaMassemen 1921 - Wetteren 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Steeman Arthur Aalst 1951 - Buggenhout 2017RouwbriefExtra053
Steeman BerthaMespelare 1914 - Aalst 2001RouwbriefExtra062
Steeman ChristianaZele 1937 - Zele 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Steeman FransMespelare 1924 - Dendermonde 2005RouwbriefExtra012
Steeman FreeAppels 1928 - Dendermonde 2010RouwbriefExtra016
Steeman GabyBeveren-Waas 1945 - Dendermonde 1991RouwbriefExtra033
Steeman HermanAalst 1954 - Geraardsbergen 2015RouwbriefExtra036
Steeman JozefAppels 1931 - Wolvertem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Steeman JulienAppels 1922 - Dendermonde 2009RouwbriefExtra016
Steeman OdetteSint-Gillis-Dendermonde 1933 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Steeman RogerZele 1921 - Zele 1998RouwbriefExtra006
Steeman UrbainLokeren 1953 - Outer 2009RouwbriefExtra043
Steeman WalterDendermonde 1955 - Wichelen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Steemans SimonneZemst 1932 - Zemst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Steen Arlette-Maria-ElisaTemse 1940 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Steen LauraZedelgem 1903 - Assebroek 1996RouwbriefExtra005
Steenackers AnnaBaasrode 1910 - Deurne (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Steenackers Anne MarieAntwerpen 1923 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Steenackers EdgardLonderzeel 1940 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Steenackers FrancineLonderzeel 1936 - Londerzeel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Steenackers JefWillebroek 1946 - Vilvoorde 2020RouwberichtBGO_FVaalst202001
Steenackers Maria-Theresia-CharlotteLonderzeel 1927 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Steenbeke ChristelleGent 1957 - Gent 2008RouwbriefBak008
Steenbeke ClaraEvergem 1922 - Aalst 1993RouwbriefExtra041
Steendam CharlesKalken 1946 - Gent 1996RouwbriefExtra028
Steendam GerardKalken 1919 - Dendermonde 1982RouwbriefExtra003
Steenhault PaulGent 1944 - Heusden 2017RouwberichtBGO_FVaalst201801
Steenhaut AlbertAalst 1901 - Denderleeuw 1967RouwbriefExtra050
Steenhaut AugustLede 1910 - Gent 1976RouwbriefExtra015
Steenhaut DeniseAalst 1931 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Steenhaut EddyAalst 1944 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Steenhaut EddyAalst 1946 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Steenhaut EdgardOordegem 1916 - Oordegem 2001RouwbriefExtra041
Steenhaut EmielGent 1906 - Aalst 1983RouwbriefExtra003
Steenhaut FelixErembodegem 1893 - Erembodegem 1968RouwbriefExtra047
Steenhaut FrankAalst 1963 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Steenhaut FranzAalst 1858 - Aalst 1942RouwbriefExtra030
Steenhaut FreddyAalst 1945 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Steenhaut FridaAalst 1919 - Aalst 1987RouwbriefExtra033
Steenhaut IreneOordegem 1913 - Gent 1995RouwbriefExtra041
Steenhaut JacquesOverboelare 1942 - Overboelare 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Steenhaut Janne GhilenaOordegem 1902 - Merelbeke 1979RouwbriefExtra041
Steenhaut JeannetteAalst 1908 - Aalst 1991RouwbriefExtra056
Steenhaut Joannes BaptistaOordegem 1906 - Merelbeke 1958RouwbriefExtra041
Steenhaut JosephinaAalst 1893 - Aalst 1967RouwbriefExtra047
Steenhaut KarelAalst 1893 - Erembodegem 1974RouwbriefExtra047
Steenhaut LeoniaErembodegem 1891 - Haaltert 1980RouwbriefExtra047
Steenhaut LeoniaErembodegem 1891 - Haaltert 1980RouwbriefExtra053
Steenhaut LilyaneAalst 1936 - Erembodegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Steenhaut LouisAalst 1944 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Steenhaut LucAalst 1943 - Aalst 1979RouwbriefExtra047
Steenhaut LucAalst 1943 - Aalst 1979BidprentDoos1B
Steenhaut LucienneErembodegem 1929 - Opwijk 2014RouwbriefExtra041
Steenhaut MalvinaErembodegem 1902 - Erembodegem 1986RouwbriefExtra060
Steenhaut MarcelIddergem 1932 - Denderleeuw 2016RouwbriefExtra051
Steenhaut MariaAalst 1907 - Aalst 1991RouwbriefExtra003
Steenhaut Maria AnnaAalst 1888 - Sint-Niklaas 1976RouwbriefExtra004
Steenhaut Maria LudovicaHerne 1912 - Ghislenghien 2008RouwbriefExtra005
Steenhaut MathildaAalst 1930 - Aalst 2010RouwbriefExtra032
Steenhaut MathildaAalst 1930 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Steenhaut NathalieAalst 1889 - Aalst 1971RouwbriefExtra047
Steenhaut Petrus JoannesErembodegem 1908 - Aalst 1967RouwbriefExtra047
Steenhaut RosaAalst 1910 - Blankenberge 2002RouwbriefExtra006
Steenhoudt AdelineNinove 1931 - Appelterre-Eichem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Steenhoudt AntoineNinove 1929 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Steenhoudt BerthaPamel 1917 - Asse 1995RouwbriefExtra008
Steenhoudt ElmireZandbergen 1924 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Steenhoudt FransZandbergen 1925 - Gooik 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Steenhoudt GodelieveGrimminge 1931 - Grimminge 2007RouwbriefExtra015
Steenhoudt JosephIdegem 1936 - Grimminge 2007RouwbriefExtra015
Steenhoudt MarcelZandbergen 1928 - Geraardsbergen 2014RouwbriefExtra032
Steenhoudt MarcelVollezele 1935 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Steenhoudt SimonneIdegem 1934 - Sint-Niklaas 2006RouwbriefExtra062
Steenhoudt SuzanneAppelterre-Eichem 1931 - Ninove 2013RouwbriefExtra032
Steenhout AlbertAalst 1917 - Gent 1978RouwbriefExtra050
Steenhout AlfonsLiedekerke 1931 - Vlezenbeek 2008RouwbriefExtra004
Steenhout AndréZandbergen 1932 - Aalst 1991RouwbriefExtra035
Steenhout CamillaOuter 1931 - Aalst 1999RouwbriefExtra036
Steenhout EtienneHalle 1946 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Steenhout HectorHerdersem 1913 - Aalst 2011RouwbriefExtra015
Steenhout JanHerdersem 1918 - Aalst 2016RouwbriefExtra051
Steenhout JanHerdersem 1918 - Aalst 2016RouwbriefExtra056
Steenhout JozefAalst 1910 - Aalst 1980RouwbriefExtra050
Steenhout LindaAalst 1949 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Steenhout LouisAalst 1920 - Aalst 1999RouwbriefExtra015
Steenhout LouiseAalst 1910 - Aalst 1984RouwbriefExtra003
Steenhout MarcelAalst 1913 - Aalst 1983RouwbriefExtra003
Steenhout MauriceAppelterre-Eichem 1914 - Aspelare 2004RouwbriefExtra032
Steenhout ProsperAalst 1869 - Aalst 1945RouwbriefExtra059
Steenhout RaimondOuter 1925 - Gooik 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Steenhout RogerOuter 1930 - Aalst 2013RouwbriefExtra032
Steenhout RolandNinove 1963 - Okegem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Steenhout RudiAalst 1947 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Steenhout SergeSoignies 1963 - Renaix 2019RouwberichtBGO_FVaalst201906
Steenkiste GeorgesMeerbeke 1930 - Mechelen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Steeno RafOtteburg 1917 - Neerijse 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Steeno SimonneOttenburg 1930 - Neerijse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Steenput CelinaSchepdaal 3444 - Asse 1989RouwbriefExtra059
Steens Anna-Marie-GodelieveHalle 1948 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Steens ElisabethHaacht 1907 - Melsbroek 2000RouwbriefBak009
Steens HildaRuisbroek 1932 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst202001
Steens IrèneHalle 1915 - Vollezele 2004RouwbriefExtra062
Steens SimoneAix-la-Chapelle 1925 - Verviers 2008RouwberichtExtra004
Steensens ProsperBornem 1929 - Buggenhout 2010RouwbriefExtra013
Steensssens GilberteBeveren-Waas 1946 - Wetteren 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Steenwerckers ChristianneZonnegem 1943 - Zottegem 1994RouwbriefExtra064
Steenwerckers JosephVlierzele 1933 - Zottegem 2010RouwbriefExtra026
Steffens (Zuster Gerarda) SimonneMechelen 1921 - O.L.V.-Waver 2009RouwberichtBak013
Steghers ErnestEeklo 1954 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Steigrad LeoStockholm (S) 1918 - Antwerpen 2009RouwberichtExtra002
Steijleman AndréTeralfene 1950 - Aalst 2017RouwbriefExtra062
Steinhauer GretaDenderleeuw 1947 - Dendermonde 2017BidprentBGOHK201704
Steleman Cecile JuliaAalst 1895 - Aalst 1970RouwbriefExtra047
Steleman DianeAalst 1909 - Aalst 1967RouwbriefExtra047
Steleman EdmondAalst 1910 - Aalst 1990RouwberichtExtra003
Steleman Monique 1941 - 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Steleman YvonneAntwerpen 1908 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Stenmans AlainSint-Jans-Molenbeek 1923 - Eigenbrakel 2008RouwberichtExtra004
Steppe AdolfErembodegem 1914 - Erembodegem 1967RouwbriefExtra047
Steppe AlainGeraardsbergen 1951 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Steppe AlfonsHekelgem 1928 - Asse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Steppe AlineBorsbeke 1900 - Herzele 1996RouwbriefExtra003
Steppe CelestineDenderleeuw 1931 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Steppé ClemenceEssene 1931 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Steppe DenisLiedekerke 1934 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Steppe EmmanuelGeraardsbergen 1952 - Geraardsbergen 2001RouwbriefExtra015
Steppe FerdinandEssene 1931 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Steppé FransMerchtem 1944 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201702
Steppe FransErembodegem 1888 - Aalst 1965RouwbriefExtra050
Steppe FransineErembodegem 1923 - Aalst 2005RouwbriefExtra064
Steppe GermaineSchoonaarde 1915 - Berlare 1996RouwbriefExtra062
Steppe GretaNinove 1943 - Merchtem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Steppe Irène MariaNieuwenhove 1913 - Geraardsbergen 2005RouwbriefExtra015
Steppe JacquelineVoorde 1936 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Steppe JeanLiedekerke 1944 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Steppé JeannetteBrussegem 1923 - 2012RouwbriefExtra049
Steppe JozefAalst 1908 - Gent 1970RouwbriefExtra047
Steppé JozefBrussegem 1924 - Merchtem 2017RouwbriefBGOHK201701
Steppe Julien Basiel JozefBalegem 1924 - Appelterre-Eichem 2004RouwbriefExtra015
Steppe KamielLiedekerke 1916 - Liedekerke 2004RouwbriefExtra015
Steppe LuciaOuter 1933 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Steppe Ludovica HortensiaTeralfene 1912 - Aalst 1997RouwbriefExtra060
Steppe PetrusHaaltert 1939 - Haaltert 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Steppe SabineEssene 1930 - X 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Steppe Yolanda "Joke"Ninove 1956 - Gent 2009RouwbriefExtra019
Steppe YvonneErembodegem 1920 - Erembodegem 1992BidprentDoos1B
Steps LeonAsse 1935 - Asse 2020RouwberichtBGO_FVaalst202003
Sterck AmandinaAalst 1912 - Aalst 2002RouwbriefExtra012
Sterck ArletteGent 1953 - Gent 2008RouwberichtExtra001
Sterck ArthurAspelare 1903 - Voorde 1989RouwbriefExtra035
Sterck BenoniAalst 1886 - Aalst 1974RouwbriefExtra003
Sterck BernadetteAalst 1894 - Aalst 1985RouwbriefExtra011
Sterck BerthaNieuwerkerken (Aalst) 1893 - Aalst 1974RouwbriefExtra003
Sterck BetsySteenhuize-Wijnhuize 1930 - Leuven 1988RouwbriefExtra030
Sterck CamillusAspelare 1913 - Aalst 2001RouwbriefExtra041
Sterck ClémentineAalst 1920 - Aalst 1992RouwbriefExtra003
Sterck Eddy LouisAalst 1951 - Aalst 2010RouwbriefExtra013
Sterck FrancisBrussel 1950 - Roosdaal 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Sterck GustaafDendermonde 1940 - 2020RouwberichtBGO_FVaalst202004
Sterck HectorAspelare 1902 - Aspelare 1971RouwbriefExtra047
Sterck HectorMere 1906 - Gent 1982RouwbriefExtra035
Sterck IsabellaAalst 1898 - Lede 1953RouwbriefExtra004
Sterck Jan BaptistaAalst 1869 - Aalst 1957RouwbriefExtra004
Sterck JeanAspelare 1924 - Zottegem 2007RouwbriefExtra032
Sterck Jean ClaudeNieuwerkerken 1948 - Aalst 2005RouwbriefExtra006
Sterck JozefMere 1913 - Sint-Niklaas 1991RouwbriefExtra034
Sterck Jozef OctaafMere 1878 - Mere 1967RouwbriefExtra036
Sterck JuliaErembodegem 1894 - Aalst 1982RouwbriefExtra050
Sterck LeontinaAalst 1927 - Aalst 1989RouwbriefExtra026
Sterck LouiseAalst 1922 - Evere 2019RouwberichtBGO_FVaalst201906
Sterck LutgardeNinove 1949 - Aalst 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Sterck MalvinaAspelare 1923 - Aspelare 2009RouwbriefExtra021
Sterck MariaHaaltert 1911 - Haaltert 2007RouwbriefExtra058
Sterck Maria AliceAaigem 1898 - Zottegem 1978RouwbriefExtra060
Sterck Maria FLoridaHaaltert 1911 - Aalst 2005RouwbriefExtra005
Sterck Maria TheresiaAalst 1909 - Lede 1984RouwbriefExtra019
Sterck Mariette AlbertinaAspelare 1909 - Zottegem 1989RouwbriefExtra035
Sterck PaulaAspelare 1922 - Zottegem 2009RouwbriefExtra032
Sterck PolydoorErembodegem 1905 - Izegem 1967RouwbriefExtra036
Sterck Regina RomanaSteenhuize-Wijnhuize 1907 - Zottegem 1986RouwbriefExtra035
Sterck RobertAspelare 1919 - Ninove 1993RouwbriefExtra035
Sterck RosaMere 1908 - Stykkisholmur (Ijsland) 1988RouwbriefExtra056
Sterck RosaliaAalst 1887 - Aalst 1969RouwbriefExtra047
Sterck RosalieErembodegem 1902 - Aalst 1971RouwbriefExtra036
Sterck SuzanneMere 1927 - Gent 1993RouwbriefExtra060
Sterck VirginieAalst 1898 - Aalst 1996RouwbriefExtra056
Sterck WillyAnderlecht 1938 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sterck YvonneAspelare 1921 - Denderleeuw 2009RouwbriefExtra013
Stercki Maria EmiliaVoorde 1910 - Voorde 1989RouwbriefExtra064
Sterckx AlfonsTeralfene 1916 - Aalst 1987RouwbriefExtra004
Sterckx AlfonsTeralfene 1938 - Teralfene 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Sterckx ChantalAalst 1962 - Aalst 2007RouwbriefExtra006
Sterckx CharlesOverijse 1902 - Brussel 1985RouwbriefExtra033
Sterckx DanielErembod-Terjoden 1895 - Erembodegem 1940BidprentDoos1B
Sterckx ElizaVossem 1918 - Tervuren 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Sterckx EmilienneTeralfene 1923 - Elst 2017RouwbriefBGOHK201703
Sterckx FlorentTeralfene 1939 - Liedekerke 2006RouwbriefExtra020
Sterckx GustaafTeralfene 1937 - Hekelgem 2012RouwbriefExtra026
Sterckx HenriBaisy_Thy 1933 - Alsemberg 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Sterckx HenrietteAsse 1931 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201703
Sterckx IrèneHoboken (Antwerpen) 1920 - Antwerpen 2001RouwberichtBak044
Sterckx IrmaTisselt 1936 - Londerzeel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Sterckx JaakElsene 1945 - Jette 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sterckx Jan-Petrus-FransBrussel 1939 - Buizingen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Sterckx JeanTeralfene 1942 - Aalst 1986RouwbriefExtra004
Sterckx Jean PierreNinove 1947 - Aalst 2013RouwbriefExtra032
Sterckx JoannaAsse 1925 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201704
Sterckx MarcelTisselt 1937 - Bonheiden 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Sterckx MariaTeralfene 1927 - Liedekerke 2013RouwbriefExtra033
Sterckx MariaTeralfene 1927 - Liedekerke 2013RouwbriefExtra034
Sterckx MariaTeralfene 1927 - Liedekerke 2013RouwbriefBak033
Sterckx MariaMachelen 1946 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Sterckx Marie-JeanneOudergem 1931 - Hoeikaart 2019RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sterckx PhilyEdegem 1938 - Wilrijk (Antwerpen) 1999RouwbriefBak009
Sterckx ReneDuisburg 1948 - Leuven 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Sterckx RogerHerne 1932 - Herne 2018RouwbriefBGO_FVaalst201808
Sterckx RogerHerne 1932 - Herne 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Sterckx RogerElsene 1942 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Sterckx RosaHekelgem 1947 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201903
Sterckx SimonneTildonk 1933 - Wondelgem 2017RouwberichtBGO_FVaalst201801
Sterckx ValentineOverijse 1930 - Leuven 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Sterké EdgardOuter 1934 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst202001
Sterké GentilNinove 1945 - Ninove 2009RouwbriefExtra041
Sterkens BartTurnhout 1974 - Rijkevorsel 2008RouwbriefBak008
Sternberger LouisaTurnhout 1924 - Turnhout 2009RouwberichtBak013
Stes FransLoenhout 1943 - Brecht 1999RouwbriefBak009
Stessel MalvineAntwerpen 1922 - Wilrijk (Antwerpen) 2009RouwberichtBak013
Steuckers JoséJeuk 1924 - Genk 2008RouwberichtExtra004
Steukers Georges-JorisHasselt 1934 - Duffel 2018DOCExtra040
Steurbaut ChristianeNederename 1929 - Serskamp 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Steurbaut EmileGeraardsbergen 1931 - Aalst 2009RouwbriefExtra034
Steurbaut GabyNederename 1920 - Zottegem 2017RouwbriefBGO_FVaalst201808
Steurbaut GermaineNederzwalm 1905 - Horebeke 1999RouwbriefExtra026
Steurbaut MaddyOudenaarde 1956 - Gent 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Steurbaut MartineKortrijk 1953 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Steurbaut ReneGent 1928 - Oostende 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Steurbaut SandraZottegem 1978 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Steurs AnnaBaal 1926 - Mechelen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Steurs LouisaWesterlo 1919 - Wommelgem 2009RouwberichtExtra002
Steurs Marie-LouiseSchaarbeek 1924 - Koekelberg 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Steurs RosaDiegem 1926 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Steurs WillyAntwerpen 1921 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Stevelinck Maria LuciaTemse 1919 - Tielrode 2014RouwbriefExtra036
Steveninck SylvainWaasmunster 1937 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stevens AchillesKalken 1903 - Zele 1984RouwbriefExtra030
Stevens AdrienneBorsbeke 1936 - Gent 1988RouwbriefExtra003
Stevens AiméVollezele 1926 - Aalst 2012RouwbriefExtra032
Stevens AlbertMeerbeke 1926 - Meerbeke 1997RouwbriefExtra034
Stevens AliceMariekerke 1907 - Bornem 1985RouwbriefExtra033
Stevens AlmZevergem 1924 - Brussel 2007RouwbriefExtra006
Stevens AlmaDestelbergen 1922 - Sleidinge 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stevens AngelaDestelbergen 1918 - Wetteren 2010RouwbriefExtra013
Stevens AnnaHaaltert 1913 - Aalst 1982RouwbriefExtra050
Stevens Anna MariaAalst 1947 - Aalst 2002RouwbriefExtra026
Stevens Anna MariaBorsbeke 1899 - Herzele 1990RouwbriefExtra003
Stevens CamielLebbeke 1928 - Ganshoren 2004RouwbriefExtra015
Stevens ClementinaGent 1920 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Stevens ClementineMerchtem 1927 - Buggenhout 2008RouwbriefExtra005
Stevens ConnyAsse 1965 - Merchtem 2020RouwberichtBGO_FVaalst202002
Stevens CyrielVlierzele 1933 - Smetlede 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Stevens CyrielAspelare 1896 - Zottegem 1988RouwbriefExtra035
Stevens DianeGent 1929 - Gent 2020RouwberichtBGO_FVaalst202004
Stevens EdgardVelzeke-Ruddershove 1927 - Zottegem 2008RouwberichtExtra001
Stevens ElianeNinove 1941 - Outer 2012RouwbriefExtra023
Stevens Elisabethanderlecht 1934 - Enghien 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Stevens ElisabethSint-Niklaas 1937 - Zoersel 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Stevens EmielMerchtem 1922 - Merchtem 2010RouwbriefExtra013
Stevens ErnaOpbrakel 1942 - Onkerzele 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Stevens EtienneNinove 1943 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Stevens EvelynSint-Amandsberg 1963 - Veurne 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Stevens FlorAntwerpen 1913 - Deurne (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Stevens FlorentAspelare 1915 - Geraardsbergen 2003RouwbriefExtra032
Stevens FranciscusHumbeek 1918 - Humbeek 1990RouwbriefExtra030
Stevens FreddyZottegem 1946 - Herzele 2016RouwbriefExtra062
Stevens GastonPollare 1914 - Aalst 1987RouwbriefExtra050
Stevens GeorgesErwetegem 1919 - Sint-Lievens-Houtem 2002RouwbriefExtra032
Stevens GermaineHerzele 1914 - Herzele 2004RouwbriefExtra060
Stevens GermaineOosteeklo 1919 - Gent 2003RouwbriefExtra005
Stevens GodelieveNederhasselt 1945 - Zottegem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Stevens Helena JuliaWanzele 1929 - Wetteren 1998RouwbriefExtra018
Stevens HubertNeerheylissem 1936 - Aalst 2003RouwbriefExtra015
Stevens IrèneLiedekerke 1942 - Aalst 1993RouwbriefExtra062
Stevens IrmaErwetegem 1908 - Sint-Lievens-Houtem 1994RouwbriefExtra033
Stevens JeanPollare 1930 - Geraardsbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Stevens JeanneMerchtem 1924 - Merchtem 2014RouwbriefExtra034
Stevens JeanneMechelen 1911 - Sint-Katelijne-Waver 2008RouwberichtExtra001
Stevens Jeanne-ConstancePeutie 1949 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stevens JeannineZaffelare 1937 - Brugge 2020RouwbriefBGO_FVaalst202007
Stevens JohanOnze-Lieve-Vrouw-Waver 1932 - Kontich 1999RouwbriefBak009
Stevens JohanWetteren 1955 - Drogenbos 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Stevens JozefSint-Jans-Molenbeek 1930 - Dendermonde 1992RouwbriefExtra005
Stevens Juliaan PiusHaaltert 1912 - Aalst 1978RouwbriefExtra026
Stevens KamielPollare 1887 - Ninove 1974RouwbriefExtra002
Stevens KoenAalst 1975 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201704
Stevens KrisMerchtem 1964 - Jette 1986RouwbriefExtra005
Stevens LéaNeerheylissem 1927 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Stevens LenaNinove 1932 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Stevens LeonaErwetegem 1930 - Zottegem 2019RouwberichtBGO_FVaalst201912
Stevens LilianeWondelgem 1935 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Stevens LouisLiedekerke 1933 - Halle 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Stevens LucienneDeftinge 1925 - Appelterre-Eichem 2002RouwbriefExtra015
Stevens MadeleineMeerbeke 1921 - Ninove 2010RouwbriefExtra062
Stevens MarcelBurst 1930 - Vlierzele 2013RouwbriefExtra032
Stevens MarcelSintLievensHoutem 1927 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Stevens MarcellaHerzele 1930 - Zottegem 2008RouwberichtExtra001
Stevens MarcellaHerzele 1930 - Zottegem 2008RouwberichtExtra004
Stevens MargarethaVlierzele 1914 - Burst 1998RouwbriefExtra026
Stevens MariaGrimbergen 1909 - Vilvoorde 1974RouwbriefExtra034
Stevens MariaAspelare 1914 - Aaigem 2003RouwbriefExtra019
Stevens MariaOpwijk 1925 - Asse 2009RouwbriefExtra022
Stevens MariaSchellebelle 1926 - Wetteren 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Stevens Maria MargueriteDenderwindeke 1900 - 1985RouwbriefBak013
Stevens Maria-TheresiaAspelare 1921 - Meerbeke 2004RouwbriefExtra023
Stevens Maria TheresiaPamel 1937 - Sint-Pieters-Leeuw 2007RouwbriefExtra032
Stevens Marie AntoinetteAspelare 1925 - Aspelare 1995RouwbriefExtra035
Stevens MariekeBorsbeke 1931 - Herzele 2006RouwbriefExtra003
Stevens MartineGent 1953 - Gent 1998RouwbriefExtra028
Stevens MathildeLiedekerke 1924 - Aalst 2001RouwbriefExtra056
Stevens MelanieRessegem 1917 - Gent 1993RouwbriefExtra033
Stevens PaulZandbergen 1942 - Grimminge 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Stevens PaulNinove 1946 - Erembodegem 2017BidprentBGOHK201702
Stevens PaulAalst 1948 - Kerksken 2017RouwbriefBGOHK201702
Stevens PaulaAspelare 1922 - Aspelare 2012RouwbriefExtra032
Stevens PelagieLeeuwergem 1837 - Leeuwergem 1915BidprentExtra040
Stevens PetrusBorsbeke 1904 - Zottegem 1977RouwbriefExtra028
Stevens Petrus RemiVlierzele 1902 - Aalst 1979RouwbriefExtra033
Stevens PhilemonOpdorp 1924 - Opdorp 2008RouwbriefExtra004
Stevens PhilomèneAntwerpen 1924 - 2009RouwberichtBak013
Stevens RachelErwetegem 1936 - Geraardsbergen 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Stevens RemiDenderwindeke 1905 - Ninove 1982RouwbriefExtra002
Stevens ReneSintLievensHoutem 1931 - Zottegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Stevens RitaDendermonde 1955 - Dendermonde 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Stevens RobertAspelare 1925 - Steenhuize 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Stévens RobertCourcelles 1927 - Brakel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stevens RogerLeeuwergem 1931 - Hillegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stevens Romain-FransZarlardinge 1937 - Zottegem 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Stevens RosaliaAntwerpen 1915 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Stevens RufinPamel 1926 - Strijtem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Stevens TheoAnderlecht 1930 - Anderlecht 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Stevens TheoduulWanzele 1931 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201701
Stevens Theophile 1937 - 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Stevens TheophileSchorisse 1872 - Aalst 1960RouwbriefExtra036
Stevens Victor GilbertBorsbeke 1905 - Borsbeke 1992RouwbriefExtra003
Stevens WalterZelzate 1919 - Sint-Niklaas 2008RouwberichtExtra004
Stevens WillyGrimbergen 1955 - Vilvoorde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Stevens Willy FlorentSint-Lievens-Houtem 1931 - 2010RouwbriefExtra030
Stevens YvonneHeldergem 1922 - Aalst 1986RouwbriefExtra035
Steverlynck Colette, Marie, SuzanneKortrijk 1926 - Brussel 2009RouwberichtExtra002
Steverlynck EmmanuelIeper 1987 - Ieper 2009RouwberichtExtra002
Steverlynck Joseph - 1940BidprentDoos1B
Stevigny EmileUkkel 1942 - Everbeek 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Steyaert Aimé OctaafKalken 1907 - Kalken 1989RouwbriefExtra030
Steyaert AlbertAdegem 1934 - Eeklo 2009RouwberichtBak013
Steyaert CelinaKaprijke 1926 - Lembeke 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Steyaert DaniellaEeklo 1959 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Steyaert FirminSint-Maria-Aalter 1933 - Aalter 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Steyaert IvonneZomergem 1915 - Sleidinge 2001RouwbriefExtra005
Steyaert IvonneEvergem 1924 - Sleidinge 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Steyaert JulienDeinze 1932 - Deinze 2020RouwberichtBGO_FVaalst202003
Steyaert JurgenEeklo 1971 - Gent 2001RouwbriefExtra005
Steyaert LilianeSint-Goriks-Oudenhove 1931 - Erwetegem 2018RouwberichtBGO_FVaalst201801
Steyaert LucienEvergem 1921 - Drongen 2008RouwberichtExtra001
Steyaert Maria Ludwina LauraBavegem 1954 - Aalst 2010RouwbriefExtra022
Steyaert MarietteAssenede 1927 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Steyaert MarthaErtvelde 1902 - Aalst 1987RouwbriefExtra050
Steyaert OmerMeigem 1921 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Steyaert RosaBorgerhout (Antwerpen) 1911 - Kontich 1999RouwbriefBak009
Steylaerts MilVremde 1921 - Deurne (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Steyleman Franciscus-LudovicusTeralfene 1902 - Teralfene 1959RouwbriefExtra007
Steyleman JozefSint-Katherina-lombeek 1932 - Aalst 2002RouwbriefExtra015
Steyleman Maria Ludovica ChristinaTeralfene 1890 - Essene 1965RouwbriefExtra047
Steylemans AlfonsAalst 1952 - Aalst 2010RouwbriefExtra017
Steylemans FransDenderleeuw 1930 - Denderleeuw 2017RouwbriefBGOHK201703
Steylemans JorisWolvertem 1928 - Asse 2005RouwbriefExtra005
Steylemans LeonieWelle 1877 - Welle 1961RouwbriefExtra036
Steylemans MariaTeralfene 1924 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Steyls LucienVilvoorde 1932 - Vilvoorde 2017RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stichelbaut RuddyRonse 1946 - Mont-de-lEnclus 2020RouwberichtBGO_FVaalst202003
Stichelmans André-JosephAnderlecht 1949 - Tenerife-Spanje 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Stichelmans GilbertNinove 1954 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201805
Stichelmans Joannes FransSint-Katherina-Lombeek 1930 - Ternat 2017RouwbriefBGOHK201701
Stichelmans Joannes-FransSint-Katherina-Lombeek 1930 - Ternat 2017RouwbriefBGOHK201702
Stichelmans JorisAalst 1979 - Teralfene 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Stichelmans MariaSint-Katherina-Lombeek 1921 - Ternat 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Stichelmans MathildeLiedekerke 1933 - Haaltert 2017RouwbriefBGOHK201702
Stichelmans MathildeLiedekerke 1933 - Haaltert 2017RouwbriefBGOHK201703
Stichelmans RaoulGent 1965 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Stichelmeyer AugustaMeerbeke 1930 - Aalst 1994RouwbriefExtra034
Stiegler AnnOpwijk 1963 - Opwijk 2020RouwberichtBGO_FVaalst202003
Stienen EduardAppels 1926 - Baasrode 2000RouwbriefExtra018
Stiens RosaSint-Pieters-Leeuw 1932 - Pepingen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Stiers CarlosSint-Truiden 1952 - Tienen 2007RouwbriefExtra005
Stiévenart NellyAnseroeul 1936 - Ronse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Stijlemans ClementinaAsse 1914 - Asse 2010RouwbriefExtra014
Stijlemans MariekenEssene 1921 - Jette 1996RouwbriefExtra015
Stijlemans MathildeAsse 1935 - Itterbeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Stijnen FransAntwerpen 1914 - Antwerpen 2000RouwbriefBak009
Stijnen RaphaelGeel 1920 - Geel 2009RouwberichtBak013
Stillekens JozefJette 1939 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Stitt GeorgeKirkconnel (Schotland) 1918 - Horebeke 2008RouwbriefBak013
Stitt George BoneKirkconnel 1918 - Horebeke 2008RouwbriefExtra005
Stock RobrechtWingene 1904 - Sint-Andries-Brugge 2000RouwbriefBak009
Stockman AlbertHaaltert 1917 - Herdersem 2007RouwbriefExtra049
Stockman AliceHaaltert 1924 - Haaltert 2017RouwbriefBGOHK201701
Stockman ChristianaLembeke 1925 - Gent 2005RouwbriefExtra028
Stockman ElianeNederhasselt 1934 - Aspelare 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Stockman IrmaRonse 1900 - Ronse 1974RouwbriefExtra005
Stockman LeonZwevegem 1925 - Kluisbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Stockman Marc 1929 - Ronse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stockman MarcelHaaltert 1929 - Haaltert 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Stockmans CarolineNinove 1985 - Aalst 2009RouwbriefExtra013
Stockmans DanielUkkel 1947 - Jette 2019RouwberichtBGO_FVaalst201911
Stockmans ErnstLeopoldsburg 1931 - Zonhoven 2012RouwbriefExtra024
Stockmans IrèneSchaarbeek 1912 - Mechelen 1999RouwbriefBak009
Stockmans Jean-ClaudeBrussel 1958 - Wemmel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Stockmans Joannes-BaptistPamel 1937 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Stockmans SimonneSint Agatha Berchem 1935 - Asse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Stockmans StefaanNinove 1972 - Ninove 2013RouwbriefExtra032
Stockmans WesleyNinove 1978 - Ninove 2013RouwbriefExtra032
Stockt YvonneAalst 1904 - Aalst 1980RouwbriefExtra047
Stoebel EtienneGrotenberge 1932 - Gent 2010RouwbriefExtra030
Stoelen MariaBevel 1906 - Antwerpen 1993RouwbriefExtra030
Stoels LeonMalderen 1943 - Malderen 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Stoels LouiseSteenhuffel 1920 - Wolvertem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Stoepel JulienVelzeke 1928 - Zottegem 2007RouwbriefBAK065
Stoeykens LouiseSterrebeek 1920 - Sterrebeek 2007RouwbriefExtra005
Stoffelen JanBrecht 1922 - Sint-Lenaerts 1999RouwbriefBak009
Stoffelen NellieBrecht 1934 - Malle 2008RouwbriefBak008
Stoffelen RenéBorgerhout (Antwerpen) 1929 - Wilrijk (Antwerpen) 1999RouwbriefBak009
Stoffels AnnaMeer 1917 - Herentals 2009RouwberichtBak013
Stoffels JosephDworp 1944 - Meerbeke 2020RouwbriefBGO_FVaalst202006
Stoffels LieveSint-genesiusRode 1928 - Sint-Genesius-Rode 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Stoffels (Zuster Lutgart) JeanneHalle 1933 - Wilrijk (Antwerpen) 2009RouwberichtBak013
Stofferis AgnesVosselare 1921 - Deinze 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Stofferis AlbrechtOostwinkel 1915 - Eeklo 1989RouwbriefExtra005
Stofferis EtienneEeklo 1945 - Adegem 2001RouwbriefExtra005
Stok MauriceMechelen 1924 - Mechelen 2008RouwberichtExtra001
Stokmans JuliaPutte-Kapellen 1913 - Kalmthout 2008RouwberichtExtra001
Stoop Marie LouiseBrugge 1872 - St Andries 1941BidprentDoos1B
Storme JoannaLangemark 1914 - Roeselare 2008RouwberichtExtra001
Storme MadeleineSt Michiels 1910 - St Michiels 1942BidprentDoos1B
Story Louis Percival 1895 - 1918BidprentDoos1B
Stouët MariaDenderwindeke 1904 - Dendermonde 1996RouwbriefExtra034
Stouffs GermaineOverijse 1926 - Leuven 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Stouffs RogerOverijse 1926 - Overijse 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Stoufs LouiseAth 1929 - Ath 2020RouwberichtBGO_FVaalst202003
Stout Jozef 1937 - 2008RouwbriefBak008
Stout MiekeAntwerpen 1931 - Edegem 1998RouwbriefBak009
Stouthuysen AlfonsHoeleden 1929 - Tienen 2008RouwbriefExtra005
Stouthuysen LucTienen 1955 - 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Strabelle FabienneTorhout 1949 - Ukkel 2019RouwberichtBGO_FVaalst201911
Strackx RosaLommel 1909 - Oud-Turnhout 2005RouwbriefExtra030
Stradiot Achiel AlfonsOphasselt 1902 - Brakel 1984RouwbriefExtra035
Stradiot AlfonsOphasselt 1909 - Zottegem 1984RouwbriefExtra035
Stradiot CyrielAspelare 1922 - Vollezele 2008RouwbriefExtra032
Stradiot DenisSteenhuize-Wijnhuize 1928 - Geraardsbergen 2009RouwbriefBak013
Stradiot HubertSmeerebbe-Vloerzegem 1908 - Geraardsbergen 1992RouwbriefExtra035
Stradiot PaulaAspelare 1915 - Zottegem 2012RouwbriefExtra032
Stradiot SimonneAspelare 1926 - Aalst 2010RouwbriefExtra023
Straetman CesarineDendermonde 1924 - Sint-Gillis-Dendermonde 2014RouwbriefExtra034
Straetman FrancineHamme 1935 - Hamme 2018RouwbriefBGO_FVaalst201802
Straetman FransHamme 1937 - Neigem 1996RouwbriefExtra034
Straetmans BertPamel 1927 - Ninove 1983RouwbriefExtra050
Straetmans DirkEtterbeek 1969 - Oostende 2009RouwberichtBak013
Straetmans EugèneMeerbeke 1922 - Meerbeke 2006RouwbriefExtra051
Straetmans HenriPamel 1943 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Straetmans HenriPamel 1943 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Straetmans HermanPamel 1931 - Aalst 2008RouwberichtExtra004
Straetmans IrmaPamel 1902 - Ninove 1992RouwbriefExtra034
Straetmans Maria AdelinaOkegem 1908 - Merelbeke 1984RouwbriefExtra020
Straetmans Maria FlorentiaLieferinge 1887 - Roosdaal 1976RouwbriefExtra033
Straetmans MauricePamel 1938 - Roosdaal 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Straetmans PaulaOkegem 1923 - Aalst 2008RouwbriefExtra041
Stragier ChristopheGeraardsbergen 1971 - 1981RouwbriefExtra035
Strauven AnnyEigenbilzen 1939 - Sint-Pieters-Leeuw 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Strens August-AlfredHekelgem 1880 - Hekelgem 1948BidprentGravez001
Strens Cecilia Augusta EmeliaPamel 1922 - Pamel 2012RouwbriefExtra014
Strens ChantalAalst 1950 - Aalst 2000RouwbriefVDVoord_Moorsel
Strens Hendrik - OscarHekelgem 1870 - Hekelgem 1929BidprentGravez001
Strens JozefAalst 1911 - Aalst 2002RouwbriefExtra019
Strens LeonAalst 1919 - Aalst 2000RouwbriefExtra022
Streulens AlmaKomen 1933 - Herdersem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Streulens KarinBrussel 1962 - Halle 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Streulens Ludovica (Lisa)Halle 1917 - Halle 2004RouwbriefExtra032
Streulens MargueriteHoeilaart 1931 - Heverlee 2019RouwberichtBGO_FVaalst201904
Streulens ReneldeHalle 1935 - Pepingen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Streulens WiskeHalle 1920 - Beersel 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Strick MarthaAalst 1918 - Erembodegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201803
Strickaert AugustZonnegem 1917 - Aalst 1996RouwbriefExtra020
Strickaert Maria VirginieZonnegem 1916 - Aalst 2009RouwbriefExtra007
Strickx CamielAaigem 1895 - Ninove 1987RouwbriefExtra060
Strickx ElisaAalst 1916 - Burst 2008RouwbriefExtra017
Strickx JanAalst 1904 - Aalst 2000RouwbriefExtra005
Strickx JudithAalst 1926 - Aalst 2009RouwbriefExtra015
Strickx MauriceAalst 1927 - Aalst 1999RouwbriefExtra003
Strijmeersch CharlesHerzele 1935 - Zottegem 2012RouwbriefExtra030
Strijmeersch JulienSint-Lievens-Houtem 1927 - Gent 2013RouwbriefExtra028
Strijmeersch RachelSint-Lievens-Houtem 1932 - Sint-Lievens-Houtem 2015RouwbriefExtra036
Strijpens AgnesDenderleeuw 1926 - Heverlee 1999RouwbriefExtra047
Strijpens FranciscusErembodegem 1902 - Denderhoutem 1985RouwbriefExtra065
Strijpens GondaNinove 1952 - Sint-Katherina-Lombeek 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Strijpens Maria AngèleErembodegem 1912 - Schaarbeek 1972RouwbriefExtra036
Strijpens WalterDenderhoutem 1942 - Erembodegem 1976RouwbriefExtra015
Strijpens WillyDenderhoutem 1009 - Denderhoutem 2004RouwbriefExtra059
Strobbe GilbertMere 1931 - Aalst 1985RouwbriefExtra060
Strobbe JulienDestelbergen 1940 - Gent 2020RouwbriefBGO_FVaalst202004
Strobbe LucHerzele 1931 - Zottegem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Strobbe MariaLaarne 1929 - Gent 1982RouwbriefExtra002
Strobbe RenatusHerzele 1896 - Zottegem 1983RouwbriefExtra036
Strobbe RogerLokeren 1923 - Aalst 1997RouwbriefExtra019
Strompers ElzaHoeilaart 1925 - Vilvoorde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Strompers RobertHoeilaart 1930 - Laken 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Stroobans AlfonsHoegaarden 1923 - Leuven 2006RouwbriefExtra002
Stroobant AliceSchellebelle 1933 - Schellebelle 2000RouwbriefExtra028
Stroobant AnnemieNinove 1951 - Ninove 1997RouwbriefExtra034
Stroobant DanielWetteren 1937 - Wetteren 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Stroobant GeorgetteSchellebelle 1935 - Wichelen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Stroobant IrèneHerne 1902 - Edingen 1994RouwbriefExtra016
Stroobant JeanneSchellebelle 1933 - Dendermonde 2020RouwberichtBGO_FVaalst202001
Stroobant JulienSchellebelle 1929 - Schellebelle 2008RouwbriefExtra019
Stroobant JustineSchellebelle 1910 - Zele 1991RouwbriefExtra062
Stroobant MarcelSchellebelle 1911 - Aalst 1987RouwbriefExtra050
Stroobant MarcelDiegem 1933 - Aalst 2013RouwbriefExtra032
Stroobant Marie LouiseSchellebelle 1942 - Aalst 2003RouwbriefExtra062
Stroobant PierreHerne 1912 - Geraardsbergen 2000RouwbriefExtra016
Stroobant PrudenceSchellebelle 1914 - Gent 1997RouwbriefExtra001
Stroobants AnnieBerchem (Antwerpen) 1951 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Stroobants BoudewijnBuizingen 1931 - Buizingen 2010RouwbriefExtra032
Stroobants GastonHalle 1935 - Hekelgem 2017RouwbriefBGOHK201704
Stroobants HugoElewijt 1937 - Grimbergen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Stroobants Jan-BaptistEvere 1892 - Mechelen 1975RouwbriefExtra021
Stroobants MariaBonheiden 1908 - Bonheiden 1999RouwbriefBak009
Strubbe AndreLaarne 1933 - Laarne 2010RouwbriefExtra013
Strubbe PelagieWetteren 1915 - Lebbeke 1991RouwbriefExtra005
Strubbe RobertWingene 1924 - Gent 2019RouwbriefBGO_FVaalst201912
Strube SofieAalst 1986 - Brugge 1995RouwbriefExtra032
Struelens AliceElsene 1929 - Anderlecht 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Struelens BillieJette 2019 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Struelens FransSchepdaal 1929 - Antwerpen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Struelens IvonneEizeringen 1910 - Asse 2003RouwbriefExtra019
Struelens LucienBrussel 1924 - Boom 1995RouwbriefExtra005
Struelens MauritsSchepdaal 1934 - Roosdaal 2017RouwbriefBGOHK201703
Struelens VirginieBeersel 1926 - Beersel 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Strumane GilbertOostende 1936 - Eke 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Struyf Jean ClaudeAntwerpen 1932 - Schilde 1999RouwbriefBak009
Struyf PeterTremelo 1920 - Turnhout 1999RouwbriefBak009
Struylaard JanHansweert 1918 - Kalmthout 1999RouwbriefBak009
Struys BenoniKallo 1886 - Sint-Niklaas 1979RouwbriefExtra030
Struys Louisa MariaHakendover 1906 - Tienen 1994RouwbriefExtra006
Struys NoreAalst 2013 - Gent 2014RouwbriefExtra034
Struys RenéKortenaken 1934 - Hoeleden 2007RouwbriefExtra005
Struyven GeorgesSint-Margriete-Houtem (Tienen) 1934 - Leuven 2008RouwbriefExtra005
Struyven Marie-ClaireElsene 1945 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Strybol ProsperAntwerpen 1921 - Sint-Niklaas 2010RouwbriefExtra013
Strypens DelphinaErembodegem 1899 - Aalst 1982RouwbriefExtra036
Strypens MauritsNinove 1955 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Stuckens GuidoAntwerpen 1936 - Merksem (Antwerpen) 2008RouwberichtBak013
Stuckens JeanSint-Kwintens-Lennik 1941 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Stuckens PhilipMerchtem 1968 - Aalst 2008RouwbriefBak008
Stuer Fernande 1926 - 2017RouwberichtBGO_FVaalst201801
Stuer GuntherKruibeke 1965 - 1999RouwbriefBak009
Stuer HermanZwijndrecht 1928 - Aalst 2002RouwbriefExtra005
Stuer JosephPoelkapelle 1930 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201810
Stuer LindaAalst 1951 - Dendermonde 2019RouwberichtBGO_FVaalst201904
Stuer OmerKallo (Beveren-Waas) 1918 - Berchem (Antwerpen) 2008RouwbriefBak008
Stuer PetrusHaasdonk 1858 - Wieze 1922RouwbriefExtra027
Stuer StephanieTemse 1916 - Gent 2009RouwberichtExtra002
Stuer YvonnaAalst 1931 - Erembodegem 2011RouwbriefExtra015
Stuerebaut ProsperAalst 1925 - Aalst 1988RouwbriefExtra058
Sturtewagen Esther Marie JosephineZarlardinge 1917 - Melle 2008RouwbriefExtra005
Sturtewagen EvaGent 1982 - Edegem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Sturtewagen HectorSint-Lievens-Esse 1927 - 2009RouwbriefExtra007
Sturtewagen HectorSint-Lievens-Esse 1927 - Herzele 2009RouwberichtExtra002
Sturtewagen JulienSint-Lievens-Houtem 1919 - Sint-Lievens-Houtem 2018RouwbriefBGO_FVaalst201806
Sturtewagen ValerieSint-Lievens-Esse 1913 - Burst 2002RouwbriefExtra020
Stuyck Alice - Aalst 1978RouwbriefExtra047
Stuyck FransWolvertem 1943 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201703
Stuyven JozefHamme 1930 - Sint-Niklaas 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Stuyven MargaretaMoerzeke 1929 - Hamme 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Stuyven Rosa MariaKessel-Lo 1929 - Ieper 1940RouwbriefExtra030
Stuyver FridaAalst 1940 - Berlare 2013RouwbriefExtra025
Styfhals RenéStrombeek 1921 - Grimbergen 2008RouwberichtExtra001
Stylemans CasimirusWelle 1909 - Aalst 1997RouwbriefExtra015
Stylemans CesarinaMoorsel 1899 - Aalst 1984RouwbriefExtra008
Stylemans HendrikBaardegem 1907 - Aalst 1990RouwbriefExtra008
Stylemans JustineHekelgem 1914 - Herdersem 2003RouwbriefExtra024
Stylemans LucienHekelgem 1933 - Aalst 2011RouwbriefExtra017
Stylemans YvonneBaardegem 1920 - Lede 2009RouwbriefExtra017
Stymans MiaTurnhout 1924 - Turnhout 2000RouwbriefBak009
Sucaet AnnaLotenhulle 1919 - Wakken 2009RouwberichtBak013
Sucaet LievenHansbeke 1949 - Gent 2008RouwberichtExtra001
Suelze ElzaAlken 1931 - Aalst 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Suenaert AlfonsHerdersem 1927 - Aalst 2008RouwbriefBak008
Suenaert AmedeeSchoonaarde 1925 - Zottegem 2009RouwberichtBak013
Suenaert AmedeeSchoonaarde 1925 - Zottegem 2009RouwberichtExtra002
Suenaert HermanNinove 1928 - Aalst 2010RouwbriefExtra032
Suenaert JeanDenderhoutem 1945 - Zottegem 1987RouwbriefExtra060
Suenaert JuliaSchoonaarde 1928 - Wichelen 2007RouwbriefExtra002
Suenaert JulianaSchoonaarde 1928 - Wichelen 2007RouwbriefExtra009
Suenaert MarcelNinove 1925 - Ninove 2005RouwbriefExtra033
Suenaert PhilippeNinove 1972 - Kemer-Turkije 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Suenaert StijnAsse 1998 - Dendermonde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202005
Suenens RaymondLot 1944 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst202001
Suerickx Maria FranciscaBerchem (Antwerpen) 1905 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Suij MarcSint-Niklaas 1942 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201703
Sulmon LeonieRollegem 1912 - Oudenaarde 2002RouwbriefExtra005
Sunaert LucienneGrimminge 1923 - Aalst 2011RouwbriefExtra014
Sunaert MarcelZandbergen 1940 - Bonheiden 2015RouwbriefExtra035
Sunaert NormaVoorde 1912 - Geraardsbergen 1989RouwbriefExtra064
Sunaert RogerZandbergen 1936 - Geraardsbergen 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Sunnaert ValèreOphasselt 1916 - Zottegem 1988RouwbriefExtra035
Surdiacourt CyrielGeraardsbergen 1922 - Geraardsbergen 2006RouwbriefExtra032
Surdiacourt JozefViane 1934 - Meerbeke 2020RouwbriefBGO_FVaalst202003
Surdiacourt KatrienOudenaarde 1975 - Zwalm 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Surdiacourt RemiGoeferdinge 1924 - Denderleeuw 2013RouwbriefExtra028
Surdiacourt YolandeGeraardsbergen 1933 - Deftinge 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Surkol SylviaAarschot 1930 - Vilvoorde 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Surkyn Marie-ThereseVorst 1937 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201906
Suwier JacquelineGent 1925 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Suwier JacquesGent 1930 - Vilvoorde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Suy Jozef Jan AndreasTemse 1903 - Antwerpen 1999RouwbriefBak009
Suy MarcelBeveren 1925 - Wilrijk 2008RouwbriefExtra030
Suykens LouisWilrijk 1933 - Dendermonde 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Suykens MariaWilrijk 1924 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Suykerbuyk Bertha ChristinaEssen 1921 - Edegem 1999RouwbriefBak009
Suykerbuyk Eddy (den Ede)Essen 1917 - Kalmthout 1999RouwbriefBak009
Suykerbuyk ElisaEssen 1918 - Essen 2009RouwberichtBak013
Suykerbuyk PieterAntwerpen 1920 - Turnhout 1999RouwbriefBak009
Suys AdrienneOnkerzele 1934 - Sint-Maria-Oudenhove 2019RouwbriefBGO_FVaalst201910
Suys André Denderwindeke 1933 - Aalst 2009RouwbriefExtra041
Suys AndréAntwerpen 1926 - Tervuren 1999RouwbriefBak009
Suys AndreasErembodegem 1904 - Zele 1993RouwbriefExtra053
Suys AnitaWillebroek 1968 - Merchtem 2017RouwbriefBGOHK201702
Suys AugustinusAsse-ter-Heiden 1843 - Asse 1899BidprentGravez001
Suys ClemenceErembodegem 1923 - Aalst 2002RouwbriefVDVoord_Moorsel
Suys DeniseVollezele 1937 - Jette 2018RouwberichtBGO_FVaalst201801
Suys EmielOpwijk 1904 - Aalst 1985RouwbriefExtra064
Suys FransErembodegem 1931 - Erembodegem 2008RouwbriefExtra006
Suys GastonOkegem 1909 - Gent 1981RouwbriefExtra064
Suys GodelieveHekelgem 1945 - Asse 2017RouwbriefBGOHK201702
Suys HildaAsse 1954 - Aalst 2017RouwbriefBGOHK201703
Suys JeanSint-Jans-Molenbeek 1940 - Jette 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Suys JeanneGrimbergen 1916 - Jette 2010RouwbriefExtra013
Suys JeanneHerne 1924 - Herne 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Suys LouisaMeerbeke 1921 - Bonheiden 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Suys LucHerne 1946 - Kortenberg 1991RouwbriefExtra016
Suys Maria LouisErembodegem 1932 - Erembodegem 2008RouwbriefBak008
Suys Maria LouisaErembodegem 1932 - Erembodegem 2008RouwbriefExtra015
Suys Marie JoséeZandbergen 1929 - Geraardsbergen 2009RouwbriefExtra041
Suys MiaGent 1945 - Gent 2009RouwberichtBak013
Suys Mia LutgardisMere 1917 - Mere 2003RouwbriefExtra004
Suys NestorVollezele 1939 - Geraardsbergen 2010RouwbriefExtra017
Suys OscarOnkerzele 1918 - Zottegem 2007RouwbriefExtra015
Suys PhilemonNinove 1925 - Pollare 1998RouwbriefExtra034
Suys RelindaWillebroek 1962 - Merchtem 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Suys RitaWichelen 1932 - Wichelen 2002RouwbriefExtra004
Suys Wilfried AlfonsMere 1911 - Westdorpe (NL) 1983RouwbriefExtra060
Suys Yolanda LutgardisMere 1916 - Westdorpe (NL) 1983RouwbriefExtra060
Svendsen AaseKni-Mark-Denemarken 1935 - Sint-jans-Molenbeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Swaab JacquesAmsterdam 1918 - Antwerpen 2008RouwbriefBak008
Swaan EdmondWeelde 1921 - Turnhout 2000RouwbriefBak009
Swaans Carolina 1935 - 2008RouwbriefBak008
Swaegers JosRijkevorsel 1925 - Wuustwezel 2009RouwberichtExtra002
Swaegers LouisMeerle 1928 - Turnhout 2000RouwbriefBak009
Swaegers RenéRijkevorsel 1927 - Malle 1999RouwbriefBak009
Swaelens AndreWatermaal-Bosvoorde 1941 - Tombeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Swaelens LouisaSint-Genesius-Rode 1918 - Sint-Genesius-Rode 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Swaelens NorbertSint-Pieters-Leeuw 1941 - Aalst 2013RouwbriefExtra027
Swaenepoel FransHooglede 1924 - Roeselare 2010RouwbriefExtra013
Swaenepoel JeromeOostnieuwkerke 1932 - Roeselare 2010RouwbriefExtra013
Swaenepoel NoellaOostnieuwkerke 1924 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201911
Swalens FrancisUkkel 1942 - Linkebeek 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Swalens ReneUkkel 1931 - Buizingen 2019RouwbriefBGO_FVaalst201902
Swalens YvetteSint-Genesius-Rode 1955 - Halle 2019RouwbriefBGO_FVaalst201905
Swalus GeorgesHalle 1949 - Halle 2018RouwbriefBGO_FVaalst201812
Swalus JozefDworp 1920 - Aalst 2008RouwbriefExtra021
Swalus JulienDworp 1935 - Alsemberg 2019RouwbriefBGO_FVaalst201908
Swane-Dagevos Wilhelmina Petronella Marie - Neerpelt 2002RouwberichtBak010
Swartebroeckx MargueriteLoksbergen 1930 - Hasselt 2007RouwbriefExtra005
Swartele JoannaBerchem 1923 - Liedekerke 2018RouwberichtBGO_FVaalst201801
Sweere CorLeur 1923 - Deurne (Antwerpen) 1999RouwbriefBak009
Sweers GodelieveKortrijk 1928 - Aalst 1996RouwbriefExtra015
Sweers LutgardeKortrijk 1933 - Denderleeuw 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Swenden JozefRumst 1940 - Rumst 1999RouwbriefBak009
Swennen JeanneSint-Truiden 1903 - Asse 1997RouwbriefExtra062
Swerts Frans GustaafMol 1912 - Turnhout 1999RouwbriefBak009
Swerts JaakItterbeek 1943 - Hofstade 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Swerts MariaMato (Belgisch Kongo) 1923 - Vorst 2000RouwbriefBak009
Swimberghe JennySint-Andries 1927 - Gent 2002RouwbriefExtra005
Swings Maria SidoniaHolsbeek 1896 - Aalst 1979RouwbriefExtra060
Swinkels HelenaTestelt 1920 - Malle 2008RouwberichtExtra001
Swinnen AlidaMeldert 1907 - Sint-Pieters-Woluwe 2002RouwbriefExtra006
Swinnen AndreWasmuel 1933 - Aalst 2019RouwbriefBGO_FVaalst201907
Swinnen EdgardDuisburg 1920 - Wetteren 2009RouwberichtBak013
Swinnen JosephineEksel 1932 - Sint-Amandsberg 2020RouwberichtBGO_FVaalst202006
Swinnen MarieEliseGent 1924 - Deftinge 2019RouwbriefBGO_FVaalst201904
Swinnen MarietteHalen 1926 - Rijmenam 2018RouwbriefBGO_FVaalst201811
Swinnen MaryTeynmouth-Newton 1917 - Mechelen 2000RouwbriefBak009
Swinnen VictorZoutleeuw 1921 - Sint-Truiden 1975RouwbriefExtra005
Swinnen VictorKaggevinne 1936 - Laarne 2009RouwbriefExtra013
Swinnen WalterLier 1938 - Lier 2010RouwbriefExtra013
Swolfs MariaGeel 1910 - Westerlo 1999RouwbriefBak009
Sybers Andre Theodore Adolphe JosephBrugge 1929 - Destelbergen 1983RouwbriefExtra040
Sybers André Theodore Adolphe JosephBrugge 1929 - Destelbergen 1983BidprentExtra040
Sybers DeniseDeurne (Antwerpen) 1933 - Sint-Amandsberg 2015BidprentExtra040
Sybers DeniseDeurne (Antwerpen) 1933 - Sint-Amandsberg 2015RouwbriefExtra040
Sybers wiesLedeberg (Gent) 1939 - Riemst 2017BidprentExtra040
Sybers WiesLedeberg (Gent) 1939 - Riemst 2017RouwbriefExtra040
Symoens AimeZandbergen 1935 - Ronse 2018RouwbriefBGO_FVaalst201807
Symoens Alfons JozefZele 1909 - Aalst 1976RouwbriefExtra062
Symoens DaniëlAalst 1940 - Lede 2017RouwbriefBGOHK201701
Symoens ElisaSint-Niklaas 1908 - Sint-Niklaas 1989RouwbriefExtra030
Symoens MargarethaWaasmunster 1929 - Dilbeek 2020RouwbriefBGO_FVaalst202001
Symoens Maria SimonneZandbergen 1924 - Geraardsbergen 2013RouwbriefExtra026
Symoens PhilemonWaasmunster 1930 - Moerzeke 2019RouwbriefBGO_FVaalst201909
Symons HugoKapelle-op-den-Bos 1941 - Kapelle-op-den-Bos 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Symons IrmaLeest 1928 - Mechelen 2010RouwbriefExtra013
Symons JuliaHombeek 1922 - Mechelen 2020RouwbriefBGO_FVaalst202002
Synaeve EtienneEvergem 1933 - Veurne 2019RouwbriefBGO_FVaalst201901
Synave AnnGent 1958 - Gent 2018RouwbriefBGO_FVaalst201804
Syroit AnnieGalmaarden 1941 - Ninove 2012RouwbriefExtra026
Syroit RudyGeraardsbergen 1958 - Galmaarden 2018RouwbriefBGO_FVaalst201809
Sys RobertIchtegem 1938 - Grimbergen 2018RouwberichtBGO_FVaalst201801
Sysmans GustaafAntwerpen 1913 - Wilrijk (Antwerpen) 2000RouwbriefBak009
Sysmans LucasAntwerpen 1942 - Schoten 1999RouwbriefBak009
Syx JeanneSint-Niklaas 1912 - Sint-Niklaas 1983RouwbriefExtra004
Szele ErzsébetBanokszentgyörgy (Hongarije) 1912 - Onze-Lieve-Vrouw-Waver 2008RouwberichtExtra001
Szente Janos (Jan)Decs (Hongarije) 1927 - Aalst 2000RouwbriefVDVoord_Moorsel
Szondi SändorUypest 1920 - Sint-Lambrechts-Woluwe 1997RouwbriefExtra034
Szukalski Charles Albert 1945 - 2000RouwbriefBak009

© 2016 Familiekunde-Aalst

Indien u links van deze pagina niet het menu vindt, klik op MENU

free
web stats